parsa co logo 

پسر ۷ ساله تبریزی بعد از ۳۶ ساعت در چاه پیدا شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پسر ۷ ساله تبریزی بعد از ۳۶ ساعت در چاه پیدا شد
مسوئل روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: با تلاش شبانه روزی نیروهای امدادی فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵، پسربچه تبریزی از داخل چاهی پیدا شد.

حبیب حسینقلیزاده در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی آناج اظهار کرد: پسر بچه هفت ساله تبریزی که گم شده بود، بعد از ۳۶ ساعت، از چاهی در خیابان حجتی تبریز پیدا شد.

وی افزود: این پسربچه از دیروز ظهر گم شده بود که بعد از پیدا شدن توسط نیروهای امدادی به بیمارستان شهید محلاتی تبریز انتقال شافت و اکنون وضعیت عمومی این پسربچه مساعد است.

وی همچنین به حادثه ای دیگر در کلانشهر تبریز اشاره کرده و گفت: حادثه برخورد تریلی با عابر پیاده در میدان شهید فهمیده تبریز، ساعت ۸:۳۰ دقیقه امروز صبح، مرگ این عابر پیاده را رقم زد.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی آناج

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا آماده ارائه انواع خدمات برای حمام و سرویس بهداشتی می باشد.خدمات ما شامل باز کردن لوله فاضلاب بدون استفاده از هرگونه اسید ، تعمیرات حمام و توالت ، رفع نم و رطوبت حمام و توالت و کشف محل نم با دستگاه، رفع بوی بد فاضلاب حمام و توالت صد در صد تضمینی و بدون بازگشت و تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله و کاسه توالت با دستگاه . 

مدیریت

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارساگستر فردا با شماره ثبت 490856 امیدوار است بتواند خدمات ماندگار و ارزنده ای به هموطنان عزیز ارائه نماید.این شرکت در حال حاضر در تمامی نقاط تهران ، حومه تهران ، کرج و حومه کرج، قم و ساوه در حال فعالیت در زمینه تاسیسات ساختمان می باشد.امیدواریم بتوانیم در زمینه مشاوره اینترنتی ، تلفنی و حضوری و همچنین اجرای خدمات فنی ساختمان مثمر ثمر واقع شده و رضایت شما مشتری گرامی را برآورده نماییم.

با تشکر از توجه شما

برچسب‌ها

صد در صد تضمینی - بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت از کار

حضور فوری در محل ، قیمت مقطوع و مناسب خدمات ، رضایت مشتری