parsa co logo

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا
 

رفع و پاک کردن لکه نم و رطوبت از روی دیوار و سقف ساختمان

این مورد را ارزیابی کنید
(469 رای‌ها)

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا آماده ارائه انواع خدمات برای از بین بردن و رفع نم و رطوبت ساختمان می باشد.

خدمات ما شامل رفع نم و رطوبت دیوار و سقف ساختمان ، تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله آب با دستگاه نشت یاب، رفع بوی بد فاضلاب دستشویی و توالت و بوی نم و رطوبت، تخلیه چاه ، حفاری چاه فاضلاب ، رفع گرفتگی لوله فاضلاب ، تعمیرات حمام و توالت ، صد در صد تضمینی و بدون بازگشت در محل های اجرا شده

پاک کردن لکه نم و رطوبت از روی دیوار و سقف

سقف اتاق یا دیوار ها زرد رنگ شده اند و با به اصلاح عامیانه سقف نم زده است و چهره ی بسیار زشتی به اتاق شما بخشیده است. پیش از اینکه دست به هر گونه اقدامی بزنید، ابتدا باید دلیل ایجاد لکه روی دیوار را پیدا کنید. . اگر می خواهید برای همیشه از دست لکه ها راحت شوید، می بایست ابتدا دلیل ایجاد آنرا از بین ببرد.
اگر در محل لکه قارچ زدگی مشاهده کردید، باید آنرا بشویید و پاک کنید. این کار به راجتی و با به کار گرفتن مایع شوینده، سفید کننده، و قدری آب قابل حل است. سپس نوبت به از بین بردن اصولی لکه ها می رسد. فراموش نکنید که قبل از رنگ کردن باید محل مورد نظر را بتونه کنید. اگر این کار را انجام ندهید با وجود رنگ کردن، لکه بازهم خودش را نشان خواهد داد. برای ادامه کار و انجام سایر امور حتماً مطمئن شوید که منطقه بتونه شده کاملاً خشک شده باشد. شما باید دقیقاً رنگ سقف یا دیوار را پیدا کنید. مطمئن شوید که منطقه ایجاد لکه را حتماً قبل از شروع کار کاملاً خشک کرده باشید و نم و رطوبت در آن وجود نداشته باشد.

مدیریت

گروه خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا امیدوار است بتواند خدمات ماندگار و ارزنده ای به هموطنان عزیز ارائه نماید.این شرکت در حال حاضر در تمامی نقاط تهران ، حومه تهران ، کرج و حومه کرج، قم و ساوه در حال فعالیت در زمینه تاسیسات ساختمان می باشد.امیدواریم بتوانیم در زمینه مشاوره اینترنتی ، تلفنی و حضوری و همچنین اجرای خدمات فنی ساختمان مثمر ثمر واقع شده و رضایت شما مشتری گرامی را برآورده نماییم.

با تشکر از توجه شما

صد در صد تضمینی - بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت از کار

حضور فوری در محل ، قیمت مقطوع و مناسب خدمات ، رضایت مشتری