parsa co logo

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا
 

نگذارید خانه بوی رطوبت بگیرد. رفع بوی نم

این مورد را ارزیابی کنید
(432 رای‌ها)

نگذارید خانه بوی رطوبت بگیرد

ممکن است در خانه یا آپارتمان شما, رطوبت به طور متمرکز یا پراکنده وجود داشته باشد.

در طول زمستان, زمانی که هوای گرم و مرطوب خانه به پنجره های سرد اتاق ها برخورد می کند, باعث ایجاد رطوبت در اطراف دیوار پنجره ها شده, رنگ دیوار اطراف آن زرد رنگ می شود و به اصطلاح طبله می کند.
برای جلوگیری از این مشکل بهتر است در ساخت خانه ها از پنجره های دوجداره استفاده شود که هم انرژی را ذخیره می کنند و هم جداره سمت داخل سرد نمی شود؛ در نتیجه مشکل تجمع رطوبت رخ نمی دهد اما همیشه که ما در ساخت خانه دخالتی نداریم؛ پس چگونه می توانیم رطوبت را کنترل کنیم؟
کنترل رطوبت
رطوبت علاوه بر دیوارها به طور بالقوه می تواند در نقاط مختلف خانه هم وجود داشته باشد. نقاط مرطوب معمولا محل تجمع باکتری ها, میکروب ها و آلودگی های مختلف هستند و از این طریق باعث انتقال انواع بیماری ها و حساسیت ها به شما می شوند.
با رعایت چند نکته می توانید رطوبت خانه هایتان را کنترل کنید تا آسیبی به خانه و سلامتی شما نرسد:
-بعضی افراد عادت دارند یک ظرف آب را روی بخاری یا رادیاتورهای خانه قرار دهند تا بخار آن باعث تهویه هوا شود. این روش قدیمی نه تنها هوای خانه را مطبوع نمی کند بلکه اطراف رادیاتور و بخاری را نمور کرده و باعث خورده شدن تدریجی رادیاتور و لوله های آن می شود.
-هنگام پخت و پز از هود استفاده کنید.
-هنگام استحمام فن حمام را روشن بگذارید.
-عایق های رطوبتی حمام و آشپزخانه و ایزوگام های پشت بام آپارتمان را چک کنید.
-گیاهان آپارتمانی بزرگ را در محیط داخلی خانه قرار ندهید.
-تمامی اتصالات لوله های شوفاژ و لوله های آب را کنترل کنید؛ به خصوص در آشپزخانه و حمام.

مدیریت

گروه خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا امیدوار است بتواند خدمات ماندگار و ارزنده ای به هموطنان عزیز ارائه نماید.این شرکت در حال حاضر در تمامی نقاط تهران ، حومه تهران ، کرج و حومه کرج، قم و ساوه در حال فعالیت در زمینه تاسیسات ساختمان می باشد.امیدواریم بتوانیم در زمینه مشاوره اینترنتی ، تلفنی و حضوری و همچنین اجرای خدمات فنی ساختمان مثمر ثمر واقع شده و رضایت شما مشتری گرامی را برآورده نماییم.

با تشکر از توجه شما

برچسب‌ها

صد در صد تضمینی - بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت از کار

حضور فوری در محل ، قیمت مقطوع و مناسب خدمات ، رضایت مشتری