parsa co logo 

جابجایی و نصب شیشه سکوریت نشکن قیمت انواع شیشه سکوریت درب شیشه ای

این مورد را ارزیابی کنید
(12 رای‌ها)

برای مشاوره رایگان در رابطه با انواع شیشه های سکوریت نصب و قیمت شیشه های سکوریت با ما تماس بگیرید.

خدمات جابجایی و حمل شیشه سکوریت توسط نیروی انسانی مجرب

جابجایی و حمل شیشه های سکوریت نیاز به تجربه زیادی دارد. مطمئنا شما هم نمی خواهید که شیشه هایی که هزینه گزافی برای آن پرداخته اید به سبب جابجایی نادرست بشکنند یا خش بردارند 

 پیشنهاد می کنیم ، جابجایی و حمل شیشه های سکوریت در طبقات آپارتمان و ساختمان را به ما بسپارید

نصب شیشه سکوریت نیز نیازمند تخصص خاص خود است. برای نصب شیشه سکوریت ، جابجایی و حمل آن با ما تماس بگیرید

شیشه سکوریت چیست؟

همانطور که می دانید سکیوریتی در زبان انگلیسی یعنی امنیت و شیشه هایی که سکیوریتی بالایی داشته باشند ، شیشه های امنی هستند.در زبان ایرانی این شیشه ها به شیشه های سکوریت معروف است.

قابلیت های شیشه های سکوریت

این شیشه ها مقاومتی در حدود 4 برابر شیشه های معمولی را دارند و به راحتی شکسته و خرد نمی شوند.همچنین در مقابل تغییر ناگهانی حرارت و لرزش و ضربه ناگهانی مقاومند.از دیگر ویژگی های آن این است که اگر به هر دلیلی شکسته شود ، خطر کمتری، برای بدن دارد و به نسبت شیشه های معمولی ، کمتر باعث بریدگی در بدن می شود.

شیشه سکوریت نشکن لمینت

نحوه ساخت شیشه های سکوریت

این شیشه ها در کارخانه ، تا دمای بسیار زیادی حرارت داده می شوند و به طور ناگهانی منجمد می گردند.این تغییر ناگهانی دما از حالت مذاب به حالت انجماد باعث می شود که مقاوت شیشه ها تا چندین برابر افزایش یابد.

نصب شیشه های سکوریت در چه صنایعی استفاده می شود

شیشه های سکوریت معمولا در صنعت خودروسازی و ساختمان کاربرد دارد.بیشترین مصرف شیشه های سکوریت در صنعت خودروسازی می باشد زیرا مقاومت بیشتری در تصادفات داشته و هنگام شکستن ، خطر کمتری ایجاد می کنند.دلیل آن این است که شیشه های سکوریت هنگام شکستن ، خرد می شوند در صورتی که شیشه های معمولی به صورت لبه های تیزی مانند چاقو عمل کرده و باعث جراحات مرگباری می شوند.

tempered glass 1

نصب انواع شیشه های سکوریت در ساختمان

 این شیشه ها معمولا برای درب های ورودی مجمتع های تجاری ، بانک ها  و برخی مجتمع های مسکونی استفاده می شوند.همچنین در برخی نرده های کنار راه پله (شیشه لمینت پله)، نورگیر ساختمان ها ، شیشه سکوریت تراس ، شیشه سکوریت ATM بانک ها و ... نیز کاربرد دارد.

برش شیشه سکوریت در کارخانه

این نوع شیشه های مقاوم ، قابلیت برش ندارند.هر نوع فرم دهی و برش بر روی این شیشه ها در کارخانه و قبل از انجماد شیشه انجام می شود.کارخانه شیشه سکوریت این شیشه ها را در سایز های مختلف قالب دهی کرده (پس از فرایند ذوب و قبل از انجماد) و با انجماد سریع ، شیشه ها با اندازه های تعیین شده تهیه می شوند.

tempered glass 2

منتشرشده در شیشه سکوریت

صد در صد تضمینی - بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت از کار

حضور فوری در محل ، قیمت مقطوع و مناسب خدمات ، رضایت مشتری