parsa co logo 

مرگ سریالی ۴ عضو خانواده در چاه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مرگ سریالی ۴ عضو خانواده در چاه

به گزارش همشهری، این حادثه چند روز قبل در روستای طوله کلای شهرستان آمل رخ داد. آن روز مرد میانسال که هر از گاهی برای تمیز کردن دهانه چاه فاضلاب، در چاه را که با چوب و تخته پوشیده بود کنار زده و مشغول تمیز کردن می‌شد، هنگامی که در چاه را باز کرد دچار گازگرفتگی شد.

گاز ناشی از فاضلاب دستشویی که گازی بسیار خطرناک است باعث شد که مرد میانسال دچار سرگیجه شده و در نهایت به داخل چاه که بیش از ۱۰متر عمق داشت سقوط کند. دختر خانواده که شاهد این حادثه بود با داد و فریاد از برادرانش کمک خواست و پسر کوچک خانواده به‌نام رضا ۲۱ساله برای نجات جان پدر به داخل چاه رفت اما بر اثر گاز گرفتگی جانش را از دست داد.

بلافاصله برادر دیگر به نام بهزاد ۲۵ساله برای نجات آنها وارد چاه شد اما گازگرفتگی باعث مرگ او شد و وی نیز داخل چاه و در کنار پدر و برادرش افتاد. انگار این حادثه تلخ دست بردار نبود؛ چرا که برادر دیگر خانواده به نام بهروز ۲۸ساله وقتی دید از برادرها و پدرش خبری نیست تصمیم گرفت وارد چاه شود تا شاید بتواند آنها را نجات دهد اما وی نیز دچار گازگرفتگی شد و در نهایت جانش را از دست داد.

به‌دنبال این ماجرا، دختر خانواده پلیس و امدادگران را خبر کرد و تیم‌های امدادی به سرعت راهی محل حادثه شدند. آنها با استفاده از تجهیزات ویژه وارد چاه شدند و ساعتی بعد توانستند اجساد هر ۴قربانی حادثه را بیرون آورند. بررسی‌ها نشان می‌داد تمامی آنها به‌علت گازگرفتگی در همان لحظات اولیه جانشان را از دست داده بودند.

منبع : وبسایت خبری آفتاب

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا آماده ارائه انواع خدمات برای حمام و سرویس بهداشتی می باشد.خدمات ما شامل باز کردن لوله فاضلاب بدون استفاده از هرگونه اسید ، تعمیرات حمام و توالت ، رفع نم و رطوبت حمام و توالت و کشف محل نم با دستگاه، رفع بوی بد فاضلاب حمام و توالت صد در صد تضمینی و بدون بازگشت و تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله و کاسه توالت با دستگاه . 

مدیریت

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارساگستر فردا با شماره ثبت 490856 امیدوار است بتواند خدمات ماندگار و ارزنده ای به هموطنان عزیز ارائه نماید.این شرکت در حال حاضر در تمامی نقاط تهران ، حومه تهران ، کرج و حومه کرج، قم و ساوه در حال فعالیت در زمینه تاسیسات ساختمان می باشد.امیدواریم بتوانیم در زمینه مشاوره اینترنتی ، تلفنی و حضوری و همچنین اجرای خدمات فنی ساختمان مثمر ثمر واقع شده و رضایت شما مشتری گرامی را برآورده نماییم.

با تشکر از توجه شما

موارد مرتبط

صد در صد تضمینی - بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت از کار

حضور فوری در محل ، قیمت مقطوع و مناسب خدمات ، رضایت مشتری