parsa co logo 

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا
 

شهروندان البرز حداقل ۱۰ درصد از مصارف آب را کم کنند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شهروندان البرز حداقل ۱۰ درصد از مصارف آب را کم کنند

مدیر عامل آبفای البرز، هشدار داد، اگر شهروندان نسبت به رعایت حداقل ۱۰ درصد مصرف آب در تابستان امسال اقدام نکنند، در برخی مناطق استان با مشکل جدی توزیع آب مواجه خواهیم بود.

مهندس غلامرضا رضایی فر با بیان این مطلب اظهار داشت: آبفای شهری استان البرز هم اکنون با زیرپوشش داشتن ۱۹ شهر و با جمعیتی در حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر دارای ۳۳۶ حلقه چاه آب و دو واحد تصفیه خانه آب است که حداکثر آبدهی این تاسیسات ۸۳۲ هزار مترمکعب در روز است.

وی با اشاره به اینکه در سالهای گذشته از حداکثر ظرفیت آبدهی منابع تولید برای مصارف شهروندان استفاده شده و همین موضوع موجب لطمه جبران ناپذیر به سفره های آب زیرزمینی دشت های کرج و ساوجبلاغ شده است گفت: تمهیدات آبفا در خصوص مدیریت تولید و مصرف به گونه ای است که به سمت جلوگیری از هدر روی آب از شبکه ها و انشعابهای فرسوده و شناسایی و قطع انشعابهای غیرمجاز گام برمی داریم.

وی افزود: آبفا در سال ۹۴ برنامه ریزی کرده است تا ۱۵ حلقه چاه جدید حفر کند و ۵۲۰۰ فقره انشعاب و ۲۰ هزار کنتور فرسوده را بازسازی نماید. همچنین قرار است ۴۵ کیلومتر شبکه های فرسوده اصلاح شود و با انجام عملیات ارتقا تصفیه خانه آب شماره ۲ کرج، ظرفیت تامین آب از منابع سطحی و سد طالقان ۲۰۰ لیتر دیگر افزایش یابد.

مهندس رضایی فرخاطر نشان ساخت: سد طالقان و سد کرج به برکت بارندگی های بهاره به ترتیب ۵۷ و ۸۹ درصد از ظرفیتشان پر شده است. اما در صورتیکه شهروندان در مصرف آب صرفه جویی لازم را انجام ندهند، این میزان فقط برای مصرف ۲ ماه کافی است.

منبع : وبسایت شرکت آب و فاضلاب استان البرز

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا آماده ارائه انواع خدمات برای حمام و سرویس بهداشتی می باشد.خدمات ما شامل باز کردن لوله فاضلاب بدون استفاده از هرگونه اسید ، تعمیرات حمام و توالت ، رفع نم و رطوبت حمام و توالت و کشف محل نم با دستگاه، رفع بوی بد فاضلاب حمام و توالت صد در صد تضمینی و بدون بازگشت و تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله و کاسه توالت با دستگاه . 

مدیریت

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارساگستر فردا با شماره ثبت 490856 امیدوار است بتواند خدمات ماندگار و ارزنده ای به هموطنان عزیز ارائه نماید.این شرکت در حال حاضر در تمامی نقاط تهران ، حومه تهران ، کرج و حومه کرج، قم و ساوه در حال فعالیت در زمینه تاسیسات ساختمان می باشد.امیدواریم بتوانیم در زمینه مشاوره اینترنتی ، تلفنی و حضوری و همچنین اجرای خدمات فنی ساختمان مثمر ثمر واقع شده و رضایت شما مشتری گرامی را برآورده نماییم.

با تشکر از توجه شما

موارد مرتبط

صد در صد تضمینی - بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت از کار

حضور فوری در محل ، قیمت مقطوع و مناسب خدمات ، رضایت مشتری