parsa co logo 

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا
 

سقوط 5 کارگر رستوران به اعمال چاه فاضلاب

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

سقوط ۵ نفر از کارگران یک رستوران به داخل چاه فاضلاب ،  آتش نشانان پایتخت را به محل حادثه کشاند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، ساعت ۱۵:۱۱ عصر روز گذشته باتماس کارگران یک رستوران مبنی بر سقوط ۵ نفر از آنان به چاه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه ۶۷، به همراه گروه امداد و نجات ۱ و ۹ را به خیابان حافظ نرسیده به تقاطع شاپور اعزام کرد.

مرتضی اصفهانی مدیر منطقه ۵ عملیات درباره این حادثه گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد از چاه زیرزمین یک رستوران گاز فاضلاب و بوی گاز فاضلاب زیادی منتشر شده است.

وی افزود: در این حادثه یکی از کارگران که برای بررسی علت به زیرزمین رفته بود، ناگهان به داخل چاه سقوط کرده بود و به دنبال آن ۴ کارگر دیگر نیز برای نجات وی به داخل چاه رفته بودند که هر ۵ نفر بر اثر استنشاق گازهای سمی دچار مسمومیت شده و قادر به تنفس نبودند.

نکته:گازهای فاضلاب کاملا سمی و کشنده هستند و در صورت انتشاق زیاد حتما باعث مرگ خواهند شد.همچنین این گازها قابل اشتعال و انفجارند که برای رفع خطر ، توسط لوله ای ونت از چاه به پشت بام منازل انتقاداده می شوند..

اصفهانی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان بلافاصله با استفاده از تجهیزات تنفسی وارد محل حادثه شده و با سرعت این افراد را از داخل چاه بیرون آورده و پس از ارائه کمک های اولیه، مصدومان را تحویل عوامل اورژانس دادند.

گفتنی است: نیروهای عملیات پس از بررسی های لازم و تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی و مالک به مأموریت خود پایان دادند.

خطر ریزش چاه را جدی بگیرید

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا با سالها تجربه آماده بررسی فنی چاه فاضلاب می باشد

صد در صد تضمینی - بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت از کار

حضور فوری در محل ، قیمت مقطوع و مناسب خدمات ، رضایت مشتری