parsa co logo

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا
 

رشد افسار گسیخته مصرف آب و برق

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)
رشد افسار گسیخته مصرف آب و برق

وزیر نیرو گفت: با رشد افسارگسیخته مصرف آب و برق مواجه هستیم که باید برای سال در این زمینه آینده تدابیر ویژه‌ای بیندیشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، حمید چیت چیان در جلسه شورای انسجام‌ بخشی صنعت آب و برق استان قم با تشکر از تلاشگران آب و برق این استان اظهار داشت: استان قم به سرعت در حال توسعه است و به همین نسبت نیاز آب و برق مشترکین نیز توسعه می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: طبعاً شرکت‌های زیر مجموعه وزارت نیرو باید پاسخگوی این توسعه تقاضاها باشند که خوشبختانه برای خدمت‌رسانی به زائران و مجاوران کریمه اهل‌بیت(س) تلاش‌های زیادی شده است.

وزیر نیرو با اشاره به اینکه سرمایه گذاری‌هایی سنگین و قابل توجهی در بخش آب و برق برای استان قم شده است اظهار داشت: یکی از این سرمایه گذاری‌های انتقال آب به قم با هزینه‌ای بالغ بر ۱۶۰۰ میلیارد تومان بوده که فوق‌العاده مهم و بزرگ است.

وی سال آینده را برای صنعت آب و برق سال ویژه‌ای اعلام کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه از نظر منابع دچار خشکسالی مستمر هستیم و در تأمین آب محدودیت‌هایی داشته و داریم با روند فعلی این محدودیت‌ها در سال آینده افزایش خواهد یافت.

چیت چیان با اشاره به افزایش محدودیت‌های طبیعی و مالی در کشور خاطرنشان کرد: متاسفانه بدون توجه به این محدودیت‌ها با رشد افسار گسیخته مصرف آب و برق مواجه هستیم که در این راستا باید برای سال آینده تدابیر بیشتری بیندیشیم.

وی تاکید کرد: با توجه به شرایط هر منطقه و شهر باید راهکارهای مناسب برای کاهش مصرف و ارتقا اثربخشی فعالیت‌ها تدوین شود و به اجرا درآید.

وزیر نیرو بر ضرورت تلاش برای کاهش هدر رفت تاکید کرد و گفت: تلاش برای کاهش تلفات یک راهبرد بسیار حیاتی برای صنعت آب و برق است که باید به این سمت حرکت کنیم.

وی بر ضرورت افزایش بهره‌وری در شرکت‌های زیر مجموعه وزارت نیرو تاکید کرد و یادآور شد: با توجه به توان فنی و مدیریتی بالای مجموعه‌های متعلق به وزارت نیرو می‌توان برای این مسئله نیز راه‌حل مناسبی پیدا کرد.

منبع : شرکت آب و فاضلاب قم

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا آماده ارائه انواع خدمات برای حمام و سرویس بهداشتی می باشد.خدمات ما شامل باز کردن لوله فاضلاب بدون استفاده از هرگونه اسید ، تعمیرات حمام و توالت ، رفع نم و رطوبت حمام و توالت و کشف محل نم با دستگاه، رفع بوی بد فاضلاب حمام و توالت صد در صد تضمینی و بدون بازگشت و تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله و کاسه توالت با دستگاه .

مدیریت

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارساگستر فردا امیدوار است بتواند خدمات ماندگار و ارزنده ای به هموطنان عزیز ارائه نماید.این شرکت در حال حاضر در تمامی نقاط تهران ، حومه تهران ، کرج و حومه کرج، قم و ساوه در حال فعالیت در زمینه تاسیسات ساختمان می باشد.امیدواریم بتوانیم در زمینه مشاوره اینترنتی ، تلفنی و حضوری و همچنین اجرای خدمات فنی ساختمان مثمر ثمر واقع شده و رضایت شما مشتری گرامی را برآورده نماییم.

با تشکر از توجه شما

صد در صد تضمینی - بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت از کار

حضور فوری در محل ، قیمت مقطوع و مناسب خدمات ، رضایت مشتری