parsa co logo 

در آستانه فرارسیدن سال نو آبفای استان تهران درخواست کرد: مدیریت مصرف آب را در انجام سنت خانه‌تکانی فراموش نکنیم

این مورد را ارزیابی کنید
(12 رای‌ها)
در آستانه فرارسیدن سال نو آبفای استان تهران درخواست کرد: مدیریت مصرف آب را در انجام سنت خانه‌تکانی فراموش نکنیم

شرکت آب و فاضلاب استان تهران از شهروندان تهرانی خواست در آستانه فرارسیدن سال نو و انجام سنت پسندیده خانه‌تکانی مصرف آب خود را مدیریت کنند.

علیرضا نوذری‌پور قائم مقام این شرکت در این باره گفت: در سال آبی جاری کاهش سنواتی بارش‌ها باعث شده است که حجم ذخایر آبی تهران با کمبود شدیدی مواجه شود.

او با اشاره به بالابودن میانگین دما در زمستان امسال در مقایسه با مدت‌های مشابه در سال‌های گذشته، این افزایش را در میزان مصرف آب موثر دانست و گفت: بالابودن میانگین دمای هوا در زمستان در کنار کمبود فزاینده منابع آبی، وضعیت نگران‌کننده‌ای را به وجود آورده است که مقابله با این مشکل تنها از طریق مدیریت مصرف در بخش‌های مختلف ممکن خواهد بود.

نوذری‌پور با بیان این‌که هر سال در روزهای پایانی سال و در آستانه نوروز به علت انجام خانه‌تکانی و شست‌وشوی وسایل خانه با افزایش مصرف آب روبرو هستیم و این موضوع فشار زیادی را به شبکه توزیع آب وارد می کند، تصریح کرد: شایسته است شهروندان تهرانی با توجه به وضعیت حساس منابع آبی و درپیش‌بودن بهار و تابستان گرم سال آینده از مصارف غیرضروری آب از شبکه توزیع شهری چشم‌پوشی کنند.

قائم مقام آبفای استان تهران ادامه داد: به عنوان نمونه می‌توان برای شست‌وشوی فرش‌ها از طریق موسسات قالی‌شویی اقدام کرد که از آب خام (غیرآشامیدنی) استفاده می‌کنند و یا وسایلی را به کار برد که آب کم تری مصرف می‌کنند.

او در پایان بار دیگر تنها راه مقابله با کمبود منابع آبی را مدیریت مصرف و حس مسئولیت‌پذیری شهروندان دانست و گفت: رفتار مصرف یکایک ما در این زمینه نقش تعیین‌کننده‌ای در گذر این مشکل باشد.

منبع: شرکت آب و فاضلاب استان تهران

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا آماده ارائه انواع خدمات برای حمام و سرویس بهداشتی می باشد.خدمات ما شامل باز کردن لوله فاضلاب بدون استفاده از هرگونه اسید ، تعمیرات حمام و توالت ، رفع نم و رطوبت حمام و توالت و کشف محل نم با دستگاه، رفع بوی بد فاضلاب حمام و توالت صد در صد تضمینی و بدون بازگشت و تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله و کاسه توالت با دستگاه .

مدیریت

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارساگستر فردا امیدوار است بتواند خدمات ماندگار و ارزنده ای به هموطنان عزیز ارائه نماید.این شرکت در حال حاضر در تمامی نقاط تهران ، حومه تهران ، کرج و حومه کرج، قم و ساوه در حال فعالیت در زمینه تاسیسات ساختمان می باشد.امیدواریم بتوانیم در زمینه مشاوره اینترنتی ، تلفنی و حضوری و همچنین اجرای خدمات فنی ساختمان مثمر ثمر واقع شده و رضایت شما مشتری گرامی را برآورده نماییم.

با تشکر از توجه شما

موارد مرتبط

صد در صد تضمینی - بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت از کار

حضور فوری در محل ، قیمت مقطوع و مناسب خدمات ، رضایت مشتری