parsa co logo

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا
 

برای تماس مستقیم ( یا ذخیره شماره در گوشی ) اینجا کلیک کنید
 
09129615767

 شرکت لوله بازکنی پارسا گستر می داند مشکل شما این است:☻

 

رفع گرفتگی توالت فرنگی لوله بازکنی

 

یا این:☻

 

لوله بازکنی گرفتگی توالت ایرانی

 

و حتی گرفتگی ظرفشویی:☻

 

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی آشپزخانه

 

ریشه مشکل اینجاست:☻

 

رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت با ابزار لوله بازکنی

 

یا اینجا:☻

 

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی با ابزار لوله بازکنی قوی

 

☺ما مشکل شما را اینگونه حل می کنیم:☺

 

رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی با ابزار لوله بازکنی قوی - فنر و دستگاه تراکم هوا

 

☺شاید لازم باشد از این سر فنر های لوله بازکنی استفاده کنیم☺

 

انواع سر فنر لوله بازکنی

 

☺ما کار شما را اینگونه تحویل می دهیم:☺

 

opened Toilet irani


برای تماس مستقیم ( یا ذخیره شماره در گوشی ) اینجا کلیک کنید
 
09129615767


دلیل نم رفع نم و رطوبت و بوی بد نم دیوار و سقف خانه

دلیل نم رفع نم و رطوبت و بوی بد نم دیوار و سقف خانه (10)

برای رفع نم و نم زدایی چه باید کرد؟

برای رفع رطوبت و از بین بردن و رفع نم در ساختمان در خدمت شما هستیم.رطوبت زدایی و نم زدایی از کف و دیوار ساختمان را از ما بخواهید.


شرکت تخصصی رفع بوی بد فاضلاب ساختمان توسط دستگاه پیشرفته

برای تماس مستقیم ( یا ذخیره شماره در گوشی ) اینجا کلیک کنید

09122155345

مشکل شما بوی بد فاضلاب است

بوی بد فاضلاب توالت دستشویی آپارتمان


شما به دنبال مایع یا پودری برای رفع بو هستید

مایع اسید پودر رفع بوی بد فاضلاب توالت دستشویی آپارتمان


زمان با ارزش خود را هدر ندهید.تجربه ما اثبات کرده که باید ریشه مشکل را کشف و از بین برد

مایع از بین بردن بوی بد فاضلاب توالت دستشویی آپارتمان


ریشه مشکل از گازهای چاه فاضلاب ، لوله های فاضلاب ، سیفون ها و تاسیسات دیگر است.

دلیل و علت بوی بد فاضلاب چاه توالت دستشویی


شرکت تخصصی رفع بوی پارساگستر فردا ، محل نشست گاز فاضلاب را توسط دستگاه شناسایی کرده ومشکل بوی فاضلاب را حل می کند.


شناسایی منبع بوی بد فاضلاب توالت ، توسط دستگاه انجام می شود

تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت شما.

برای تماس مستقیم ( یا ذخیره شماره در گوشی ) اینجا کلیک کنید

09122155345

آیا از بوی بد فاضلاب توالت ، حمام ، آشپزخانه و سایر نقاط ساختمان خسته شده اید؟

چاره کار نزد ماست. رفع بوی بد و زننده سرویس های بهداشتی ، حمام و آشپزخانه به صورت 100% تضمینی توسط دستگاه و در زمان کمتر از یک ساعت و با هزینه ای بسیار ناچیز بدون خرابی فقط با یک تماس با مرکز ما برای همیشه از شر بوی بد و گازهای سمی و مضر که سلامت شما شهروندان عزیز را تهدید می کند خلاص شوید.

آثار مضر گاز های فاضلاب و بوی بد فاضلاب بر سلامتی انسان:

گاز سولفید هیدروژن یا گازهای فاضلاب موادی بسیار سمی هستند که از تجزیه مواد داخل چاه فاضلاب ایجاد می گردند. گازهای فاضلابی اثرات مزمن و گسترده‌ای دارد. در غلظت‌های خیلی پایین، این گاز باعث سر درد ، خواب آلودگی، بی حالی، حالت تهوع، استفراغ، تحریک چشم‌ها و سیستم تنفسی می‌گردد.

در غلظت بالاتر چشم‌ها در اثر تماس با این گاز قرمز، ملتهب و دردناک گردیده و به نور حساس می‌شوند. اثرات مزمن بوی بد فاضلاب بر روی سیستم تنفسی شامل سرفه، درد در بینی و گلو و درد هنگام تنفس می‌باشد.

بوی بد فاضلاب ، سلامتی کودکان را بیشتر تهدید می کند

در صورتیکه تماس با این گاز ادامه پیدا کند، شخص ممکن است دچار مسمومیت مزمن گردد. در این حالت علاوه بر تحریک چشم‌ها و ریه‌ها، ممکن است کاهش ضربان قلب، خستگی، بی‌خوابی، مشکلات گوارشی و عرق سرد هم در اثر مواجهه با گاز به وجود آید.

غلظت های بالا حتما باعث مرگ خواهد شد که بیشتر برای کارگران ساختمانی که به منظور تعمیر چاه وارد آن می شوند اتفاق می افتد.

بوی بد فاضلاب نشان دهنده نشت گاز ســمــی سولفید هیدروژن یا گاز فاضلاب به داخل منزل است.این بو می تواند دائمی باشد و یا فقط در زمانهای مختلفی(مثلا هنگام بارندگی) به مشام برسد.می تواند بسیار غلیظ باشد و یا بوی رقیقی داشته باشد.می تواند بویی شبیه بوی تخم مرغ گندیده یا ماهی یا لاشه گندیده داشته باشد.می تواند در آشپزخانه ، توالت ، حمام و یا هرجای دیگر از ساختمان به مشام برسد.

توصیه: برای مشاوره بیشتر درباره چگونگی رفع بو توسط دستگاه ، اینجا کلیک نمائید

مشاوره شبانه روزی

محل ورود بوی بد فاضلاب و نشت از شکستگی های ساختمان

انواع بوگیرهای طبیعی و مصنوعی توالت فقط بوی نامطبوع را مخفی می کنند
ولی گازهای فاضلاب و ضررهای آن را از بین نمی برند

بوی بد فاضلاب معمولا از یکی از اتصالات زیر نشت می کند.

ما محل دقیق نشت را با دستگاه شناسایی می کنیم

دلیل بوی بد فاضلاب توالت در ساختمان و محل نشت گاز فاضلاب

رفع بوی بد فاضلاب توالت ، حمام و بوی گند و آزاردهنده در ساختمان
آیا از بوی بد فاضلاب توالت ، حمام و بوی گند و آزاردهنده پیچیده در ساختمان خسته شده اید؟ آیا فقط به خاطر بوی بد منزل ، به فکر فکر فروش ساختمان خود افتاده اید؟ جای تعجب نیست که کلمه توالت ، ذهنیت بدی در انسان ایجاد می کند.چیزهایی که در توالت وجود دارند شما را با میکروب های بسیاری مواجه می کند زیرا میکروب ها برای رشد و تکثیر به سه عامل رطوبت ، تاریکی و غذا نیاز دارند که همگی در توالت پیدا می شود.حال با تمام این تفاسیر ، واقعیت گریز ناپذیر این است که شما مجبورید توالت منزل را تمیز کنید.

بیشترین و آزاردهنده ترین خصوصیت یک توالت چیست؟بله، بوی بد فاضلاب توالت و دستشویی ... . این بوی بد از هر چیزی ممکن است باشد.دیوار ، کف ، سینک تخلیه ، سیفون و یا وان حمام.امیدوارم که این بو از سپتیک تانک نباشد زیرا که بسیار بد بو خواهد بود.

حال باید چه کرد؟
حذف بوی بد فاضلاب توالت یا حمام با روش های ابتدایی:

ابتدا باید نوع بو را تشخیص داد، آیا بوی رطوبت است؟یا بوی کپک؟یا بویی شبیه بوی ادرار؟یا مدفوع؟یا بوی بد فاضلاب ؟یا حتی بوی مرداری که ممکن است در گوشه ای از حمام یا توالت پوسیده باشد.سپس باید مکان آن بو را مشخص کرد.آیا این بو در همه جای ساختمان و اتاق ها به وجود آمده ؟ یا در محل خاصی ، مثلا در نزدیکی توالت یا در داخل توالت و در نزدیکی سپتیک تخلیه؟ آیا منشاء بوی بد ، لباسی بوده که قبلا در حمام جا مانده؟ شما باید محل دقیق بوی بد را شناسایی کنید و سپس به آنجا بروید.

اگر نیاز دارید که بصورت سریع و موقتی ، بوی بد حمام یا دستشویی را از بین ببرید ، یک یا چند چوب کبریت را روشن کنید . چوب کبریت حاوی گوگرد است و گوگرد ، هنگام سوختن تبدیل به اکسید گوگرد می شود که ماده ای بسیار قوی برای پنهان کردن بوی بد فاضلاب است.


از بین بردن بوی بد دستشویی و توالت و حمام با روشن کردن کبریت
بدیهی است که بهترین راه برای از بین بردن بوی حمام ، باز کردن پنجره ها است.مگر
در هوای سرد یا بارانی.اگر این امکان وجود داشت ، پنجره ها را باز کنید و بگذارید که هوای تازه در گردش باشد. به هر صورت اگر امکان باز کردن پنجره وجود نداشته باشد ، راه های دیگری نیز هست.

رفع بوي بى فاضلاب توالت حمام أشپزخانه توالت با کبریت

باز کردن پنجره ها برای حذف بوی بد توالت و حمام و سرویس بهداشتی
برای خلاص شدن از بوی بد توالت یا حمام ، مطمئنا به چیزی قوی تر از آب و صابون نیاز دارید.برای شستشوی جرم کاسه توالت و کف حمام و دستشویی و دیوارها می توان از سرکه سفید و یا هیدروژن پراکسید استفاده کرد.همچنین می توان از مایع ظرفشویی به عنوان ماده قوی پاک کننده چربی استفاده نمود.استفاده از این مواد می تواند عامل چربی را از بین ببرد و در صورتی که بو از چربی دیوار و کف باشد ، مشکل را برطرف کند.

برای رفع بوی بد فاضلاب حمام آشپزخانه دستشویی توالت با باز کردن پنجره


از بین بردن بوی بد حمام بوسیله شستشوی حمام
استفاده از یک شمع یا چراغ (حتی بدون بو) می تواند بوی بد فاضلاب توالت ، آشپزخانه یا حمام را بصورت موقتی و سریع از بین ببرد.اما اگر نمی خواهید از این روش استفاده کنید ، استفاده از یک عطر قوی نیز می تواند موقتا شما را از شر این بوی بد خلاص کند.

از بین بردن بوی گند و بوی بد توالت دستشویی حمام با شستشو

از بین بردن بوی بد دستشویی و توالت و حمام ساختمان با شمع

رفع و از بین بردن بوی گند حمام و توالت توسط عطر

رفع بوی بد توالت آشپزخانه دستشویی حمام با عطر

آمونیاک نیز یک عامل بسیار قوی برای تمیز کردن حمام و دستشویی است.حداقل یک بار حمام و دستشویی را با آمونیاک تمیز کنید.به هیچ عنوان اجازه ندهید آمونیاک به مایع سفید کننده نزدیک شود.

جوش شیرین نیز عامل خوبی برای رفع بوی بد فاضلاب توالت ، حمام و دستشویی است.مقداری از جوش شیرین را در ظرفی بریزید(اندازه ظرف و جوش شیرین به اندازه حمام بستگی دارد) و آن را در حمام و یا دستشویی قرار دهید.پس از چند روز ظرف را برداشته و محتویات جدیدی از جوش شیرین در آن قرار دهید.این کار را بصورت مداوم و هر چند روز یک بار انجام دهید تا بوی بد از بین برود.

اسید کلریدریک نیز پیشنهاد می شود.این ماده شیمیایی بسیار تند می تواند لکه های با قدمت خیلی زیاد (مثلا لکه چهل ساله) را از بین ببرد. ولی در استفاده از این ماده قوی بسیار مراقب باشید.این ماده را سریعا بشویید و به هیچ عنوان برای مدت طولانی در کف یا دیوار نریزید.زیرا باعث از بین رفتن و خورده شدن رنگ و کاشی و سرامیک می شود.

از یک کیسه زغال چوب استفاده کنید.زغال چوب نیز ماننده جوش شیرین نه تنها می تواند برای صاف کردن آلودگی های آب استفاده شود بلکه می تواند بوی بد فاضلاب را نیز جذب کند.

دیوارها ، کف و کاسه دستشویی را ضدعفونی کنید و جرم باقی مانده پس از سالها استفاده را کاملا از بین ببرید ، در صورت وجود پرده و ... تمام آنها را کاملا بشویید.کاسه توالت را با دوز خوبی از آمونیاک و با برس تمیز کنید.در استفاده از مواد شیمیایی حتما از دستورالعمل نوشته شده بر روی آن پیروی کنید و هرگز از مخلوط مواد شیمیایی استفاده نکنید.حتما از محافظ چشم و پوست استفاده کرده و حتما پس از مدت کمی مواد اسیدی را بشویید.
از بین بردن بوی فاضلاب توالت ، حمام و دستشویی بصورت پیشرفته:

حذف مشکلات تاسیسات ، برای از بین بردن بوی بد توالت و حمام و دستشوییفرض کنید تمام این کارها را انجام دادید ولی بوی بد هنوز باقی بود.*آیا ساختمان منزل شما از سیستم فاضلاب شهری استفاده میکند ؟ و یا در ساختمان یک یا چند چاه فاضلاب وجود دارد ؟ مشکل می تواند در هر جایی از لوله کشی فاضلاب و یا تاسیسات دیگر باشد.برای حل مشکلات فنی بهتر است از افراد مجرب استفاده نمود. همکاران فنی ما (پس از سالها تجربه موفق) می توانند به بررسی لوله کشی ساختمان و قسمت های دیگر بپردازند و منشاء بوی بد را شناسایی کرده و بصورت کاملا تضمینی و برای همیشه شما را از شر بوی بد خلاص کنند.

رفع نم و رطوبت ساختمان-از بین بردن بوی نم ، رطوبت و چکه 100% تضمینی

شماره های تماس با شرکت جهت رفع نم و رطوبت ساختمان در تهران و کرج

تشخیص دقیق علت نم و رطوبت دیوار ساختمان و دلیل رطوبت سقف و رفع نم ساختمان
رفع نم و رطوبت-نم دیوار سقف و کفتشخیص دقیق و نقطه ای محل نشت احتمالی از لوله های آب ساختمان با دستگاه کامپیوتری
رفع نم و رطوبت-نم دیوار سقف و کفرفع سوراخ و نشتی ایزوگام کف توالت ساختمان و حمام طبقه بالا ایزوگام کف برای رفع نم و رطوبت در تهران و کرج
رفع نم از دیوار و رطوبت سقف تشخیص و پیدا کردن محل ترکیدگی لوله های ساختمان با دستگاه و رفع چکه ، نم و رطوبت در تهران و کرج
تعمیرات لوله های سوراخ و معیوب و نشت لولهتعمیر و رفع نشتی و نم لوله های سوراخ و معیوب آب ساختمان که اکثرا دلیل اصلی نم و رطوبت هستند
تعمیرات لوله های سوراخ و معیوب و نشت لولهتعمیر و رفع نشتی لوله های سوراخ فاضلاب ساختمان برای رفع نم و رطوبت در تهران و کرج
از بین بردن نم دیوار و سقف و رطوبتلکه گیری جزئی گچ دیوار و سقف و نقاشی دیوار نم و رطوبت دیده ساختمان پس از رفع علت نم در تهران و کرج
از بین بردن نم دیوار و سقف و رطوبتگچکاری مجدد کل سقف رطوبت دیده ساختمان و خانه یا دیوار در نم های شدید پس از رفع نم در تهران و کرج
tickkتضمینی و بدون بازگشت نم و رطوبت ساختمان و بوی نم در محل های اجرا شده
tickkرفع نشتی و رطوبت و نم لوله کشی پکیج و شوفاژ ساختمان برای رفع نم در تهران و کرج
از بین بردن و رفع بوی نم و رطوبت دیوار ساختمان و خانه ، رفع نم و بوی بد نم ساختمان در تهران و کرج

تشخیص علت و دلیل نم و رطوبت دیوار با دستگاه

ترمیم لوله های سوراخ و آسیب دیده ساختمان و خانه و تعمیرات بنایی و گچکاری و نقاشی و گچ نم دیده و رطوبت دیده در سقف یا دیوار پس از رفع نم و رطوبت

humidity-wall2از بین بردن علت نم و رطوبت و چکه از سقف و طبقه بالاتر

 

آیا از بوی بد فاضلاب توالت ، سرویس های بهداشتی ، حمام و سایر نقاط ساختمان خسته شده اید؟

چاره کار نزد ماست. رفع بوی بد و زننده سرویس های بهداشتی ، حمام و آشپزخانه به صورت صد در صد تضمینی و در زمان کمتر از یک ساعت بدون خرابی فقط با یک تماس با مرکز ما برای همیشه از شر بوی بد و گازهای سمی و مضر که سلامت شما شهروندان عزیز را تهدید می کند خلاص شوید.

آثار مضر گاز های فاضلاب و بوی بد فاضلاب بر سلامتی انسان:

 

1- در غلظت های پایین

وقتی غلظت بوی بد فاضلاب کم باشد مسمومیت مزمن ایجاد می گردد. در مسمومیت مزمن با گازهای فاضلاب ، ماده سمی به مقدار کم و جزئی ، ولی در دفعات متعدد و در زمان طولانی وارد بدن شده و علائم ممکن است پس از ماه ها و یا حتی سالها بروز یابند. گاز سولفید هیدروژن یا گاز فاضلابی اثرات مزمن و گسترده‌ای دارد. در غلظت‌های خیلی پایین، این گاز باعث سر درد ، خواب آلودگی، بی حالی، حالت تهوع، استفراغ، تحریک چشم‌ها و سیستم تنفسی ( ریه‌ها و مسیر ورود هوا از دهان، بینی و راه‌های هوایی ) می‌گردد.

 

چشم‌ها در اثر تماس با این گاز قرمز، ملتهب و دردناک گردیده و به نور حساس می‌شوند. اثرات مزمن بوی بد فاضلاب بر روی سیستم تنفسی شامل سرفه، درد در بینی و گلو و درد هنگام تنفس می‌باشد.

بوی بد فاضلاب ، سلامتی کودکان را بیشتر تهدید می کند

در صورتیکه تماس با این گاز ادامه پیدا کند، شخص ممکن است دچار مسمومیت مزمن گردد. در این حالت علاوه بر تحریک چشم‌ها و ریه‌ها، ممکن است کاهش ضربان قلب، خستگی، بی‌خوابی، مشکلات گوارشی و عرق سرد هم در اثر مواجهه با گاز به وجود آید. طبق تحقیقی که در کالیفرنیا بر روی کارگرانی که در تماس با سولفیدهیدروژن یا گازهای فاضلاب بودند انجام شده، مشخص گردید که کارگران مذکور از سردرد، حالت تهوع، استفراغ، افسردگی، تغییر شخصیت، خون‌ریزی از بینی و مشکلات تنفسی رنج می‌برند. در نتیجه مقایسه گروه در معرض خطر با گروه شاهد مشخص شد که مواد غیر طبیعی مثل عدم تشخیص رنگ‌ها، عدم هماهنگی بین چشم‌ها و دست، عدم تعادل و مشکلات عصبی بر روی گروه در معرض خطر دیده شده است. طبق تحقیقات آزمایشگاهی گاز سولفید هیدروژن یا گاز فاضلابی در غلظت‌های پایین باعث ایجاد ناقص‌الخلقی در هوش می گردد.


2-در غلظت های بالا
بوی بد فاضلاب در غلظت های بالا باعث مسمومیت حاد می شود. در مسمومیت حاد، مقدار ماده شیمیایی وارد شده به بدن زیاد بوده و علائم در عرض چند دقیقه تا چهار ساعت ایجاد می‌شود و در صورت اقدام نکردن جهت درمان، در عرض چند ساعت تا چند روز به مرگ منتهی خواهد شد. میزان خطرات ناشی از مسمومیت حاد به سولفید هیدروژن، به غلظت این گاز بستگی دارد. زمانی که فرد گاز سولفیدهیدرژن را در غلظتهای پایین استنشاق می‌کند، این گاز از طریق ریه وارد جریان خون وی می گردد. مکانیسم تدافعی بدن برای حفاظت، شروع به تجزیه و اکسید کردن گاز سولفیدهیدروژن کرده و آن را به ترکیب بی ضرری تبدیل می‌کند.

در صورتی که فرد غلظت زیادی از گاز فاضلاب را استنشاق کند و یا به مدت طولانی در این محیط قرار گیرد، گاز فاضلاب مانند سیانید به سیتوکروم اکسیداز موجود در میتوکندری‌ها وصل شده و مانع فعالیت آن می‌شود و از این طریق از متابولیسم سلولی اکسیژن جلوگیری می‌کند. در نتیجه مرکز اصلی تنفس در مغز فلج شده و تنفس متوقف می‌گردد ( فرد دچار خفگی می‌شود )، درست مثل این که کسی گلوی او را با دست گرفته و فشار داده باشد. یک کارگر ممکن است در عرض چند دقیقه در اثرا غلظت زیاد گاز سولفیدهیدروژن بیهوش گردد و شانس نجاتش کم باشد.

علاوه بر اثرات خفقان آوری که به صورت تاکی کاردی، افزایش تعداد تنفس و در نهایت دپرسیون تنفسی است، افرادی که پس از تماس اولیه زنده بمانند، ممکن است به ادم ریوی تأخیری که ناشی ار اثرات تحریکی مستقیم گاز فاضلاب بر ریه‌ها است، دچار ‌شوند.

مسمومیت حاد با گاز سولفید هیدروژن ممکن است بدون هیچ‌گونه هشداری اتفاق بیفتد زیرا حس بویایی در اثر این گاز سریعاً از کار می‌افتد و ظرف مدت چند ثانیه باعث مرگ می‌گردد.

هر چند در مسمومیت حادتر، مرگ آوری بیشتر است، اما در صورتی که عملیات نجات به موقع و سریع انجام شود احتمال زنده ماندن فرد وجود دارد.

بوی بد فاضلاب بیش از همه بر کودکان اثر می گذارد و طبعا این به دلیل ضعیف تر بودن سیستم ایمنی بدن آنهاست
تمامی این مشکلات به راحتی قابل حل است.متخصصان ما در کمتر از یک ساعت ، منشاء و دلیل بوی بد فاضلاب در ساختمان را شناسایی کرده و مشکل را حل خواهند نمود.بنابراین
فقط با یک تماس از شر بوی بد فاضلاب خلاص خواهید شد.

 

توصیه: برای مشاوره بیشتر با شماره های تماس شرکت تماس حاصل فرمائید
 

از بین بردن بوی بد توالت فرنگی

ما با روش های حرفه ای بوسیله تشخیص دلیل بوی بد فاضلاب و رفع بوی بد فاضلاب می توانیم به راحتی و برای همیشه شما را از شر بوی بد خلاص کنیم.

ردیف منطقه شماره تماس  
1 شمال تهران-شمیرانات 26600859  
2 غرب تهران 44351167  
3 شرق تهران 77230440  
4 مرکز تهران 88930294  
       
5 مدیریت مرکزی-سراسر تهران 09122155345 آقای زمانی

 

از بین بردن بوی بد چاه توالت فرنگی فاضلاب

اگر مشکل گرفتگی توالت داشتید ، جهت رفع مشکل صفحه گرفتگی توالت فرنگی را مشاهده نمائید.

چاه فاضلاب ساختمان از لحاظ محتوا از سه بخش تشکیل شده است.

بخش لجن (حاوی هر ماده جامد یا نیمه جامد) که در ته چاه فاضلاب ته نشین شده است
بخش مایعات روی لجن
بخش گازهای فاضلابی روی مایعات

هنگام بارندگی اتفاق بدی می افتد.سطح مایعات روی لجن بالا آمده و باعث می شود گازهای روی مایعات متراکم و فشرده شوند.گازهای فاضلاب فشرده شده باید از چاه فاضلاب خارج شوند.معمولا لوله ای از چاه فاضلاب به پشت بام منازل کشیده می شود که به لوله ونت معروف است.وظیفه این لوله خارج کردن گازهای فاضلاب از چاه است.هنگام بارش باران گازهای فاضلاب فشرده شده با سرعت بیشتری از این لوله خارج می شوند.

حال مشکل خانه ما از کجاست?چرا هنگام بارش باران مخصوصا بارندگی شدید ، بوی بدی در توالت یا حمام به وجود می آید?
همانطور که گفتیم ، گازهای فاضلاب از لوله ونت خارج می شوند ولی این به این معنی نیست که از جاهای دیگری خارج نشوند.اگر هنگام بارندگی بوی بدی در توالت یا حمام می پیچد مطمئن باشید که گازهای فاضلاب از جایی وارد منزل شده اند.فشار گاز داخل چاه نشان دهنده این است که :

1- شاید لوله ونت به چاه فاضلاب مصل نیست و یا چاه فاضلاب منزل شما پر شده و جلوی لوله ونت را هم گرفته

2- فشار گازهای فاضلا بسیار زیاد است و نقصی در سیستم لوله کشی وجود دارد که گاز از آن خارج می شود.مثلا نقص در سیفون های توالت فرنگی و ایرانی و سیفون حمام یا کف شور

نرخ کشش آب چاه فاضلاب چیست?به میزان متر مکعب آبی که چاه فاضلاب می تواند در واحد زمان جذب نماید نرخ کشش و جذب آب چاه فاضلاب می گویند که به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله جنس لایه های خاک چاه(شنی ماسه ای رسی و ...) میزان لایه های لجنی که در دیواره ها و کف چاه جذب شده و مانع جذب آب می شود و ....

اگر هنگام بارش باران سریعا بوی بد فاضلاب شروع می شود این به این معنی است که نرخ کشش چاه فاضلاب ساختمان شما پایین است و یا چاه در حال پر شدن می باشد.اگر پس از قطع بارندگی بلافاصله بوی بد فاضلاب توالت یا حمام قطع شد می توان امیدوار بود که نرخ کشش و جذب چاه فاضلاب زیاد پایین نیست.

در تمامی موارد بوی بد فاضلاب نیاز به متخصص با تجربه برای رفع بوی بد است زیرا بوی بد فاضلاب دلایل گسترده ای دارد.سرویسکاران مرکز ما می توانند مشکل شما را با هزینه ای مقرون به صرفه و صرف مدت معقولی مشکل بوی فاضلاب را برای همیشه حل کنند. برای مشاوره تلفنی رایگان با ما تماس بگیرید.

آیا می دانید علت نشت آب از لوله های ساختمان چیست؟ آیا علت ترکیدگی لوله های ساختمان را می دانید؟

مشکل ترکیدگی لوله آب ، ترکیدگی لوله شوفاژ ، موتورخانه و فاضلاب جزء مشکلاتی است که هر از چندگاهی برای هر ساختمانی اتفاق می افتد.ممکن است این ساختمان ، قدیمی و یا حتی نوساز باشد.عوامل مختلفی باعث ترکیدگی لوله و نشت آب می شود که عمده دلائل آن به شرح زیر است:

tick-blueقرار گرفتن لوله های فلزی در خاک مرطوب خاک آهکی یا محلی که باعث خوردگی لوله فلزی شده و باعث ترکیدگی لوله می شود

tick-blueقرار گرفتن دو لوله فلزی غیر هم جنس در کنار هم که باعث واکنش شیمیایی و خوردگی لوله ها و سپس ترکیدگی لوله می شود

tick-blueحدیده کردن بیش از حد لوله فلزی توسط لوله کش که باعث نشت آب هنگام بالا رفتن فشار آب لوله های ساختمان می شود

tick-blueانبساط و انقباض لوله های فلزی آب گرم مخصوصا در اتصالات لوله شوفاژ که باعث شل شدن اتصالات می شود

tick-blueافزایش ناگهانی فشار آب در لوله ها مخصوصا هنگام شب که مصرف شهری آب کم شده و فشار عمومی لوله آب افزایش می یابد

tick-blueاتصالات نامناسب در لوله های پلیکا و چند لایه .

tickkدر اکثر مواقع محل دقیق ترکیدگی لوله مشخص نیست و فقط آثار نم و رطوبت و چکه آن ظاهر می شود.به راحتی می توان بوسیله دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله محل دقیق نشت آب را یافت.


در صورتی که این مشکل برای آپارتمان یا ساختمان شما پیش آمده است ، برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه با ما تماس بگیرید.

جهت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه اينجا کلیک کنید.

حوادث


ترکیدگی لوله آب در محله نیاوران سبب تخریب ۲ ساختمان و آب گرفتگی معابر و تعداد دیگری از ساختمانهای این منطقه شد
جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتشنشانی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: سامانه ۱۲۵ در ساعت ۴:۵۰ صبح روز چهارشنبه در جریان وقوع یک مورد حادثه ترکیدگی لوله اصلی و آب گرفتگی در شمال پایتخت قرار گرفت که پس از اطلاع آن به ستاد فرماندهی، آتشنشانان دو ایستگاه ۶ و ۶۴ به همراه گروه نجات این دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدنند.به گفته او پس از حضور آتشنشانان در محل، مشخص شد که ترکیدگی لوله اصلی آب در این خیابان سبب نفوذ آب به تعدادی از ساختمانهای محله شده که از این میان دو ساختمان سه و پنج طبقه نیز تخریب شدهاند. دو زن نیز در جریان این حادثه در ساختمان سه طبقه محبوس شده بودند.او گفت: آتشنشانان اقدام به ایمنسازی محل کرده و در مرحله نخست دو زن را از ساختمان خارج کردند.سخنگوی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه در پی این حادثه معابر این محله نیز دچار آب گرفتگی شده بود، گفت: آتشنشانان و عوامل گروههای نجات، پس از نجات این دو زن، اقدام به خارج کردن آب از ساختمانهای منطقه و همچنین معابر کردند و پس از ایمنسازی محل، به عملیات خود خاتمه دادند. پایگاه خبری ۱۲۵ در این باره نوشت: ترکیدگی لوله اصلی آب ساختمان ۳ طبقه را در نیاوران تخریب کرد و موجب تخلیه ۵۰ واحد مسکونی در نیاوران شد.
در پی تماس ساکنان یک ساختمان با سامانه ۱۲۵ و ابراز نگرانی و اضطراب از ریزش ساختمان و نشست زمین در خیابان نیاوران، خیابان صادقی قمی، خیابان بوکان، کوچه مرجان، ستادفرماندهی آتش نشانی تهران، نیروهای عملیات ۴ ایستگاه ۶۴، ۶ و دو گروه امداد و نجات این ایستگاه ها را ساعت ۴:۵۰ بامداد امروز چهارشنبه به محل حادثه اعزام کرد.
بر اساس گزارش این حادثه، با ترکیدگی لوله اصلی آب در خیابان نیاوران بخشی از کوچه مرجان نشست کرده و طبقه همکف یک ساختمان سه طبقه نیز تخریب شده است و دو زن نیز در زیر آوار گرفتار شده بودند که بلافاصله توسط نجاتگران آتش نشانی از زیر آوار بیرون کشیده شده و تحویل امدادگران اورژانس شدند.
در این حادثه همچنین ۳ طبقه دیگر ساختمان در حال ریزش است و به ساختمان ۵ طبقه مجاور این ملک نیز خساراتی وارد شده است که نیروهای عملیات آتش نشانی برای ایمن سازی و جلوگیری از خطرات دیگر، به تخلیه ساختمان و انتقال ساکنان به بیرون اقدام کرده اند که ۵۰ واحد مسکونی و ۱۵۰نفراز ساکنان محل را ترک و در خارج از ساختمان به سر می برند.
همچنین نیروهای اداره آب و فاضلاب در حال تعمیر این خط لوله آب هستند.
عکسها: ایسنا، پایگاه خبری ۱

برای تشخیص ترکیدگی احتمالی لوله آب با دستگاه پیشرفته در خدمت شما همشهریان عزیز هستیم.لطفا برای دیدن اطلاعات فنی بیشتر و شماره های تماس جهت تشخیص ترکیدگی لوله اينجا کلیک کنید.

رفع نم و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاهلکه گیری گچ دیوار و سقف ساختمان با مواد و بدون مواد(کشته کشی) 100% تضمینی

رفع نم و رطوبت-نم دیوار سقف و کفتشخیص منبع و علت نم و رطوبت ساختمان و رفع آن با دستگاه در تهران و کرج
رفع نم از دیوار و رطوبت سقف تشخیص نشتی لوله آب و ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب دیجیتال محصول آمریکا
تعمیرات لوله های سوراخ و معیوب و نشت لولهتعمیر و تعویض لوله های سوراخ و معیوب «لوله های آب و فاضلاب» ساختمان
از بین بردن نم دیوار و سقف و رطوبتترمیم دیوار،سقف و کف، گچکاری (آستر و کشته) مجدد و نقاشی دیوار نم دیده منزل
tickkتضمینی و بدون بازگشت نم و رطوبت در محل های اجرا شده

tickkبرای مشاوره تلفنی با ما تماس بگیرید

آیا ساختمان منزل شما دارای چاه آب ، مخزن آب ، یا آکواریوم و یا استخر بوده و بوی بدی ( شبیه تخم مرغ گندیده و یا بوی کپک ) از آن متساعد می شود؟ این بو نشان دهنده وجود باکتری در مخزن یا چاه آب و یا آکواریوم و استخر است. این باکتری ها در سفره های آب زیرزمینی و همچنین خاک زندگی می کنند.این باکتری ها مشکلی برای سلامتی انسان ایجاد نمی کنند ولی به سرعت تکثیر شده و با تجزیه مواد موجود ، باعث به وجود آمدن بوی بسیار بدی می شوند.

البته گاهی اوقات وجود بوی بد در آب نشان دهنده وجود باکتری های بیماری زا نیز هست.به ویژه وقتی که تغییر ناگهانی در کیفیت آب احساس شود.پیشنهاد می شود آب موجود در مخزن یا چاه آب را توسط آزمایشگاه چک کنید تا مطمئن شوید مشکل بهداشتی وجود ندارد.

باکتری های تولید کننده بو ، اغلب باکتری های کم کننده آهن و گوگرد نامیده می شوند.این باکتری ها در چرخه حیات خود ، آهن و گوگرد را استفاده کرده و گاز سولفید هیدروژن تولید می کنند که بوی تخم مرغ فاسد شده را می دهد.این باکتری ها ممکن است مستعمرات لزج در لوله و یا مخازن توالت فرنگی یا فلاش تانک تشکیل دهند.

باکتری های آهن ممکن است هنگام تعمیر یا نصب تاسیسات لوله کشی و یا پمپ آب وارد مخزن یا چاه آب شوند و یا هنگامی که آبگرمکن نصب می کنید و یا هنگامی که اتصالات لوله آب ساختمان دچار ترکیدگی و نشتی شده باشد.

هنگامی که باکتری ها وارد مخزن یا چاه آب شوند ، شاید از بین بردن آنها بسیار سخت باشد.بنابراین ، هنگام لوله کشی اولیه و یا تعمیرات نشت یا ترکیدگی لوله آب ، بهتر است تاسیسات را ضد عفونی کنید تا پس از باز کردن آب به داخل لوله ها مطمئن شوید که باکتری های موجود از بین رفته اند.اگر آب چاه و یا مخزن خانه مکررا با آب های سطحی در تماس است ، ضد عفونی کردن آب باید بصورت دوره ای انجام پذیرد.ممکن است ضد عفونی کردن آب ، باعث از بین رفتن کامل باکتری ها و یا کاهش آنها تا سطح قابل تحمل شود.

بوی بد آب آکواریوم مخزن استخر چاه روش گند زدایی و ضدعفونی آب

استفاده از کلر (chlorine) رایج ترین روش برای ضد عفونی کردن آب است.مقدار کلر نیاز به محاسبه و دقت دارد و بر اساس مقدار آب تعیین می شود.اطمینان پیدا کنید که کل سیستم لوله کشی و تاسیسات ، ضد عفونی می شوند.کلر باید 6 تا 8 ساعت در سیستم لوله کشی باقی بماند.همچنین می توان از سیستم های تصفیه آب خانگی و کلر زنی نیز استفاده کرد.

گاهی نیز هنگام حفر چاه آب ، بوی تخم مرغ احساس می شود.این بو معمولا برای استفاده اول از آب است و در مراحل بعدی کم خواهد شد و نباید نگران این مساله بود.ولی در رابطه با بوهایی که به صورت ناگهانی به وجود می آیند و یا بوهایی که پس از تعمیرات لوله کشی ، سیل یا خشکسالی ایجاد می شوند باید دقت بیشتری داشت تا مطمئن شد آب چاه یا مخزن دارای میکروب یا باکتری های بیماری زا نباشد.

 

حوادث
خبرگزاری تسنیم: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت: ترکیدگی لوله آب در قیام‌دشت منجر به ورود حجم بسیار زیادی آب به 18 واحد منزل مسکونی شد.
خبرگزاری تسنیم
پنجشنبه 14 آذر 1392 - 11:19

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، اظهار داشت: ساعت 11:40 دقیقه شب گذشته حادثه ترکیدگی لوله در حریم منطقه 15 واقع در قیامدشت به سامانه 125 اعلام و 3 ایستگاه با تعداد بسیاری پمپ‌های قوی به محل حادثه اعزام شد.

وی با بیان اینکه نیروهای شهرداری، ستاد بحران و تعدادی از نیروهای هلال‌احمر در محل حادثه حاضر شدند، ادامه داد: لوله کانال آبی که به گفته اهالی محل متعلق به جهاد کشاورزی منطقه بود ترکیده بود و آب بسیار زیادی وارد حدود 18 خانه مسکونی شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: حدود ساعت 4:30 صبح ماموران آتش‌نشانی موفق شدند جلوی نشت آب را گرفته و آب جاری شده در منازل مسکونی به ویژه خانه‌هایی که زیرزمین داشتند را تخلیه کنند. در حال حاضر نیز برخی از نیروهای شهرداری در محل حادثه حضور دارند.

ملکی گفت: با وجود اینکه بروز این حادثه در حوزه استحفاظی شهرداری نبود اما شهردار منطقه 15 و تعداد بسیاری از نیروهای آتش‌نشانی در محل حادثه حاضر شدند چرا که براین باوریم هنگام بروز حادثه جان و سلامتی مردم اهمیت بیشتری دارد تا اینکه تعیین کنیم در چنین مواقعی چه ارگانی باید در صحنه حادثه حاضر شود.

برای تشخیص ترکیدگی احتمالی لوله آب با دستگاه پیشرفته در خدمت شما همشهریان عزیز هستیم.لطفا برای دیدن اطلاعات فنی بیشتر و شماره های تماس جهت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه اينجا کلیک کنید.ترکیدن لوله آب سبب تخریب دو منزل مسکونی در نیاوران شد

شرکت خدمات فنی پارسا در خدمت شماست.خدمات ما در این زمینه شامل موارد زیر می باشد

تعمیر لوله کشی موتورخانه تشخیص نشتی و ترکیدگی احتمالی لوله آب و فاضلاب حمام و توالت با دستگاه نشت یاب
تعمیر لوله کشی موتورخانه تعمیر لوله های معیوب و یا تعویض لوله کشی حمام ، توالت و دستشویی
تعمیر پکیج و نصبتعمیرات ایزوگام و عایق کف توالت و حمام بصورت کاملا تضمینی در صورت معیوب بودن
تعمیر شوفاژ کاشی کاری و سرامیک مجدد قسمت های تخریب شده توالت و حمام
تاسیسات حرارتی تعمیرات و اصلاحات گچ نم و رطوبت دیده سقف و دیوار
ترکیدگی لوله شوفاژ عایق کاری و ایزوگام تمامی نقاط مورد نیاز ساختمان کاملا تضمینی
حسین رحیمی صفری

رفع نم و چکه و ایزوگام و عایق توالت و حمام

صد در صد تضمینی - بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت از کار

حضور فوری در محل ، قیمت مقطوع و مناسب خدمات ، رضایت مشتری