parsa co logo 

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا
 

برای تماس مستقیم ( یا ذخیره شماره در گوشی ) اینجا کلیک کنید
 
09122155345

 شرکت لوله بازکنی پارسا گستر می داند مشکل شما این است:☻

 

رفع گرفتگی توالت فرنگی لوله بازکنی

 

یا این:☻

 

لوله بازکنی گرفتگی توالت ایرانی

 

و حتی گرفتگی ظرفشویی:☻

 

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی آشپزخانه

 

ریشه مشکل اینجاست:☻

 

رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت با ابزار لوله بازکنی

 

یا اینجا:☻

 

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی با ابزار لوله بازکنی قوی

 

☺ما مشکل شما را اینگونه حل می کنیم:☺

 

رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی با ابزار لوله بازکنی قوی - فنر و دستگاه تراکم هوا

 

☺شاید لازم باشد از این سر فنر های لوله بازکنی استفاده کنیم☺

 

انواع سر فنر لوله بازکنی

 

☺ما کار شما را اینگونه تحویل می دهیم:☺

 

opened Toilet irani


برای تماس مستقیم ( یا ذخیره شماره در گوشی ) اینجا کلیک کنید
 
09122155345


ریزش چاه فاضلاب در مشهد

مرگ بسیار غم‌انگیز پدر و دختر زائر امام رضا(ع)/چه کسی مسئول است؟+تصاویر

ریزش چاه در یک واحد مسکونی در مشهد که با تغییر کاربری به مسافرخانه تبدیل شده بود ، روز دوشنبه جان یک پدر و دختر مسافر را گرفت.

حسین خاکپور مدیر روابط عمومی شهر مشهد در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، در تشریح خبر فوق اظهار داشت: مقارن ساعت ۱۴:۴۸ دقیقه ظهر روز دوشنبه هفدهم شهریور با اعلام حادثه ای مبنی بر ریزش چاه و سقوط افراد به درون آن ، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی مشهد ، بی درنگ اکیپ امداد و نجات تخصصی ایستگاه های ۲ و ۴۴ را به محل حادثه واقع در منطقه طبرسی ، خیابان نوغان اعزام نمود .

ریزش چاه فاضلاب در مشهدریزش چاه فاضلاب در مشهد

وی گفت: در این حادثه یک پدر ودختر شهرستانی که برای زیارت به مشهد آمده بودند و در یک واحد مسکونی که با تغییر کاربری به مسافرخانه تبدیل شده بود ، اقامت داشتند، به‌دلیل فروریختن ناگهانی دهانه چاه فاضلاب این اقامتگاه، به درون چاه سقوط‎ کردند و جان خود را از دست دادند.

خاکپور ادامه داد : این حادثه درحالی رخ داد که دختر ١٢ساله، هنگام شستن دست هایش به‌علت پر بودن چاه فاضلاب و بازشدن ناگهانی دهانه چاه به درون آن سقوط کرد و پدر که شاهد این اتفاق بود، در تلاش برای نجات دخترش به نزدیک چاه رفت که خودش نیز به درون چاه سقوط کرد.

ریزش چاه فاضلاب در مشهدریزش چاه فاضلاب در مشهد

این مقام مسئول در رابطه با نحوه عملیات نیروهای آتش نشانی گفت: با رسیدن نیروهای آتش‎نشانی، پیکر این پدرودختر از چاه خارج و تحویل نیروهای اورژانس مستقر در محل شد.

دکتر وفایی ن‍ژاد مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به خبرنگار ما گفت: در پی وقوع این حادثه و حضور تکنسین‌های اورژانس در محل مشخص شد این پدر ۴۰ ساله و دختر ۱۲ ساله‌اش بر اثر خفگی در دم فوت شده بودند.

منبع:باشگاه خبر نگاران

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا آماده ارائه انواع خدمات ساختمانی می باشد.

خدمات ما شامل حفر چاه فاضلاب ،بازدید فنی چاه و تخلیه چاه فاضلاب ، لایروبی چاه فاضلاب ، باز کردن لوله فاضلاب بدون استفاده از هرگونه اسید ، تعمیرات حمام و توالت ، رفع نم و رطوبت حمام و توالت و کشف محل نم با دستگاه، رفع بوی بد فاضلاب حمام و توالت صد در صد تضمینی و بدون بازگشت و تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله و کاسه توالت با دستگاه . 

خبر تکان‌دهنده ای بود. ٣٠ زن در یک مراسم عروسی با فرو ریختن چاه فاضلاب به داخل حفره عمیق سقوط کردند و دچار آسیب‌دیدگی شدند. تیم‌های امدادی بلافاصله در محل حادثه حضور پیدا کردند و مصدومان به بیمارستان انتقال یافتند. حالا پس از گذشت چند روز از حادثه روز عروسی فقط ۵ نفر از زن‌ها در بیمارستان هنوز تحت درمان هستند.

ساعت از ٢ بعدازظهر روز سه‌شنبه ۴ شهریورماه گذشته بود که ماموران هلال‌احمر سیاهکل در جریان ماجرا قرار گرفتند؛ فروریختن یک چاه و سقوط ٣٠ زن که در یک مراسم عروسی شرکت کرده بودند. ماجرا بلافاصله تحت پیگیری قرار گرفت و امدادگران خود را به محل حادثه رساندند و عملیات امدادی کلید خورد.

 

نوروزی رئیس هلال‌احمر سیاهکل درباره این عملیات می‌گوید: این حادثه در منطقه دیلمان، روستای پش رخ داد و به محض اطلاع از حادثه توسط امدادگران ٩ امدادگر هلال احمر در قالب دو تیم از سیاهکل و دیلمان در محل حادثه حاضر شدند. همزمان اورژانس و آتش‌نشانی نیز در محل حادثه حضور پیدا کردند.

وی در ادامه گفت: وقتی امدادگران هلال‌احمر درمحل حادثه حضور یافتند با صحنه‌ای هولناک روبه‌رو شدند. در وسط حیاط یک خانه، حفره‌ای به طول و عمق ۴متر به وجود آمده و به گفته شاهدان ماجرا ٣٠ نفر از زن‌ها به داخل این حفره سقوط کرده بودند. خوشبختانه قبل از رسیدن امدادگران در محل مهمان‌ها تعداد زیادی از افراد گرفتار را بیرون کشیده بودند و تنها چند نفر دیگر باقی مانده بودند که آنها نیز توسط امدادگران هلال‌احمر از حفره بیرون کشیده شدند. بعد از بیرون کشیدن همه خانم‌ها بلافاصله امدادگران مصدومان حادثه را به آمبولانس‌های اورژانس منتقل کردند.

 

نوروزی می‌گوید: این چاه قدیمی در حیاط یک خانه روستایی زده شده بود. در قدیم ٣ متر طاق می‌زدند و پایین می‌رفتند و مثل امروزه نبود که برای حفر چاه نکات ایمنی زیادی را رعایت کنند. شب قبل از مراسم صاحبخانه با استفاده از ٢ ماشین لجن‌کش از ۴ متر فاضلاب این چاه ٢ متر آن را تخلیه کرده بود و ٢ متر دیگر باقی مانده بود. متاسفانه صاحب خانه بعد از تخلیه سر چاه را می‌پوشاند که فردای آن روز وقتی تعداد زیادی از مهمان‌ها روی چاه قرار گرفتند این حادثه رخ داد. رئیس هلال‌احمر در ادامه اضافه می‌کند: در این حادثه ٣٠ نفر دچار حادثه شدند که همه آنها با آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.

از این تعداد ٢٢ نفر به صورت سرپایی مداوا شدند و مابقی تحت درمان قرار گرفتند. متاسفانه حال تعدادی از بازمانده‌ها خوب نیست و به‌خاطر آلودگی‌هایی که در چاه وجود داشت دچار عفونت شدید شده و حتی مجبور شده‌اند موهای سرشان را بتراشند. این مصدومان به بیمارستان ٢٢ آبان لاهیجان منتقل شدند و تحت درمان قرار گرفتند. دکتر چایچی، رئیس شبکه بهداشت سیاهکل به «شهروند» گفت: بیماران حال مساعدی ندارند. یکی از بیماران در آی‌سی‌یو بستری است و مسمومیت بسیار بالایی دارند. یکی از بیماران هم به شدت آسیب دیده و دست و پایش شکسته است. بیماران استفراغ خونی می‌کنند. 

روایت ماجرای شاهدان حالا چند روز از آن حادثه می‌گذرد و همچنان تعدادی از مصدومان تحت درمان قرار دارند. یکی از شاهدان ماجرا که خواهرش در آنجا دچار مصدومیت شده است می‌گوید: ساعت حدود ٣٠: ١٣ بود که ما ناهار را خوردیم. طبق رسم ما همیشه خانم‌ها بعد از آقایان غذا می‌خورند. در حیاط خانه‌ای که مراسم عروسی در آن‌جا برگزار شده بود کلی صندلی چیده بودند و مهمان‌ها برای صرف غذا باید به آن‌جا می‌رفتند. ما مردها در گوشه‌ای از حیاط ایستاده بودیم و با یکدیگر صحبت می‌کردیم. نوبت خانم‌ها بود که غذا بخورند اما وقتی به ورودی مکان غذا خوردن رسیدند یک لحظه تعداد زیادی از آنها در یک نقطه که دهانه چاه فاضلاب بود تجمع کردند و ناگهان زیر پایشان خالی شد. همه این اتفاق‌ها در یک چشم به هم زدن رخ داد. همه ما مات و مبهوت مانده بودیم.

وقتی خودمان را به لبه چاه رساندیم دیدیم تعداد زیادی از خانم‌ها در چاه افتاده بودند. ابتدا با عوامل امدادی تماس گرفتیم و بعد دست به کار شدیم تا خانم‌ها را بیرون بیاوریم. سریع نردبان آوردیم و خانم‌ها را یکی پس از دیگری بیرون آوردیم. لحظات آخر بود که امدادگران نیز به محل آمدند. خواهرم هم در بین افراد حادثه‌دیده بود. متاسفانه در این حادثه او از ناحیه پا دچار آسیب شدیدی شده است. از طرفی مشکل بزرگتری نیز داریم آن هم مبلغ زیادی است که هزینه درمان برایمان برداشته است. اما حالا بشنوید از صاحب خانه کسی که عروسی پسرش با رخ دادن این حادثه به هم خورد و شیرین‌ترین روز زندگی‌اش تبدیل به تلخ‌ترین خاطره شد.

ریزش چاه فاضلاب و سقوط به داخل چاه فاضلاب

طاهر سیدی درباره این ماجرا می‌گوید: من سه تا پسر دارم و ۴ تا دختر. عروسی اولین پسرم بود و دوست داشتم مراسم باشکوهی برایش بگیرم. حدود ٢٠٠٠ نفر میهمان دعوت کرده بودیم. از یک ماه پیش برای این مراسم دست به کار شدیم. روز عروسی کل حیاط را میز و صندلی چیده بودیم تا مهمان‌ها در فضای باز غذایشان را بخورند. اما این حادثه شیرینی آن روز را برایمان تلخ کرد. این چاه را ٣٠‌سال پیش زده بودیم و شب قبل چاه را با استفاده از دو ماشین لجن‌کش خالی کردیم. اگر این کار را نمی‌کردیم فاجعه‌ای بدتر رخ می‌داد. وی در ادامه می‌گوید: وقتی این اتفاق افتاد عروسی به هم خورد. من خودم نانوا هستم و پسرم هم یک کارگر روزمزد. ما توان پرداخت هیچ خسارتی را نداریم و باید بخشدار و فرماندار به کمک‌مان بیایند.

دختر سیدی نیز درباره روز حادثه می‌گوید: آن روز در اتاق بودیم که با بلندگو اعلام کردند خانم‌ها برای صرف غذا به سمت صندلی‌ها و میزها بروند. ناگهان همه هجوم آوردند و همین کار آنها باعث شد زمین زیر پایشان فروکش کند. این تلخ‌ترین حادثه برای من و خانواده‌ام بود.

خطر ریزش چاه را جدی بگیرید

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا با سالها تجربه آماده بررسی فنی چاه فاضلاب می باشد

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا - ریزش چاه فاضلاب

فرورفتگی‌ سطح زمین که در اثر گسیختگی‌ لایه‌های سطحی ایجاد شده است، فروچاله نامیده می‌شود. فروچاله‌ها معمولاً دارای دیواره‌های با شیب تند در اشکال بیضوی یا کروی دیده می‌شوند

،‌ فروریزشهای حفره ای عمیق یا فروچاله ها یکی از پدیده های شگرف زمین شناسی بوده که دربسیاری از مناطق مختلف دنیا تشکیل شده اند. با توجه به اثرات تخریبی که این پدیده بر روی سازهای مهندسی و بخصوص در نواحی مسکونی می تواند ایجاد کند، از نظر زمین شناسی مهندسی ، ژئوتکنیک و زیست محیطی مورد توجه قرار گرفته و در گروه بلایای طبیعی رده بندی می شود

تعریف فروچاله ها از دیدگاه زمین شناسی مهندسی:

فرورفتگی‌ سطح زمین که در اثر گسیختگی‌ لایه‌های سطحی ایجاد شده است، فروچاله نامیده می‌شود. فروچاله‌ها معمولاً دارای دیواره‌های با شیب تند در اشکال بیضوی یا کروی دیده می‌شوند. متوسط ابعاد آنها در حدود سه متر می‌باشد و در برخی از موارد تا دهها متر نیز می‌رسد. فروچاله‌ها به صورت یک حوضه قیفی شکل آبهای سطحی را زهکشی می‌کنند که باعث تسریع انحلال پذیری سنگهای زیرین می گردد. اکثر فروچاله‌ها در سنگ‌های کربناته شکل می‌گیرند.وقوع فروچاله‌ در مناطق کارستیک‌ امری بدیهی است

سقوط ماشین اتش نشانی در یک فرچاله در اوس آنجلس امریکا

عکس: فروچاله‌های خوفناک بر روی سطح زمینعکس: فروچاله‌های خوفناک بر روی سطح زمین ریزش زمین و فرو رفتن یک خودرو در شهر اوهایو آمریکاعکس: فروچاله‌های خوفناک بر روی سطح زمینعکس: فروچاله‌های خوفناک بر روی سطح زمین 
فروچاله ای بسیار عمیق که در شهر سیاتل آمریکا در سال ۱۹۵۷ اتفاق افتادعکس: فروچاله‌های خوفناک بر روی سطح زمین 
فرو نشست زمین در استان هونان چین که در این حادثه ۲۰ خانه یک جا بلعیده شد 
ریزش فاضلاب شهر سن آنتونیو در کشور گواتمالای آمریکای مرکزی 
ریزش فاضلاب شهر سن آنتونیو در کشور گواتمالای آمریکای مرکزی 
نشست زمین در استان گوانگدونگ چین 
ریزش چاه فاضلاب در آشپزخانه 
سقوط یک کامیون در فروچاله ای که بر اثر فاضلاب بجود آمده / پکن 
فروچاله ای عظیم به عمق ۵۰ متر که به دلیل ریزش باران به وجود آمد و باعث از بین رفتن زیر ساخت فاضلاب شهر شد/گواتمالا سیتی عکس: فروچاله‌های خوفناک بر روی سطح زمین

خطر ریزش چاه فاضلاب را جدی بگیرید

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا با سالها تجربه آماده بررسی فنی چاه فاضلاب می باشد

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: با تلاش شبانه روزی نیروهای امدادی فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵، پسربچه تبریزی از داخل چاهی پیدا شد.

حبیب حسینقلیزاده در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی آناج اظهار کرد: پسر بچه هفت ساله تبریزی که گم شده بود، بعد از ۳۶ ساعت، از چاهی در خیابان حجتی تبریز پیدا شد.

وی افزود: این پسربچه از دیروز ظهر گم شده بود که بعد از پیدا شدن توسط نیروهای امدادی به بیمارستان شهید محلاتی تبریز انتقال شافت و اکنون وضعیت عمومی این پسربچه مساعد است.

خطر ریزش چاه و سقوط در چاه فاضلاب را جدی بگیرید

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا با سالها تجربه آماده بررسی فنی چاه فاضلاب می باشد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، در پی تماس ساکنین یک مجتمع ساختمانی با سامانه ۱۲۵ و درخواست کمک از آتش نشانان، زنگ ایستگاه ۵۷ و نجات ۱۰ همزمان ساعت ۱۱:۲۴به صدا در آمد و آتش نشانان بلافاصله به سوی تهرانپارس، خیابان استخر، بوستان ۳ غربی حرکت کردند.

ریزش چاه فاضلاب باعث افتادن خودرو به داخل چاه در تهرانپارس شد

علی قدیمی فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد، قسمتی از خودرو نیسان که در پارکینگ این مجتمع مسکونی پارک بوده به علت ریزش طوقه چاه به داخل آن فرو رفته و هر لحظه امکان ریزش بیشتر طوقه و خطرات بیشتر وجود داشت.

وی افزود: آتش نشانان ابتدا از محل حادثه بازدید کرده و سپس اقدام به فیکس کردن خودرو و جلوگیری از سقوط بیشترآن کردند و بوسیله تیفور شروع به عملیات بیرون کشیدن خودرو از داخل طوقه چاه کردند.

قدیمی خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل با نوار خطر و دادن تذکرات ایمنی به ساکنین به عملیات خود خاتمه دادند.

خطر ریزش چاه را جدی بگیرید

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا با سالها تجربه آماده بررسی فنی چاه فاضلاب می باشد

سقوط ۵ نفر از کارگران یک رستوران به داخل چاه فاضلاب ،  آتش نشانان پایتخت را به محل حادثه کشاند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، ساعت ۱۵:۱۱ عصر روز گذشته باتماس کارگران یک رستوران مبنی بر سقوط ۵ نفر از آنان به چاه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه ۶۷، به همراه گروه امداد و نجات ۱ و ۹ را به خیابان حافظ نرسیده به تقاطع شاپور اعزام کرد.

مرتضی اصفهانی مدیر منطقه ۵ عملیات درباره این حادثه گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد از چاه زیرزمین یک رستوران گاز فاضلاب و بوی گاز فاضلاب زیادی منتشر شده است.

وی افزود: در این حادثه یکی از کارگران که برای بررسی علت به زیرزمین رفته بود، ناگهان به داخل چاه سقوط کرده بود و به دنبال آن ۴ کارگر دیگر نیز برای نجات وی به داخل چاه رفته بودند که هر ۵ نفر بر اثر استنشاق گازهای سمی دچار مسمومیت شده و قادر به تنفس نبودند.

نکته:گازهای فاضلاب کاملا سمی و کشنده هستند و در صورت انتشاق زیاد حتما باعث مرگ خواهند شد.همچنین این گازها قابل اشتعال و انفجارند که برای رفع خطر ، توسط لوله ای ونت از چاه به پشت بام منازل انتقاداده می شوند..

اصفهانی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان بلافاصله با استفاده از تجهیزات تنفسی وارد محل حادثه شده و با سرعت این افراد را از داخل چاه بیرون آورده و پس از ارائه کمک های اولیه، مصدومان را تحویل عوامل اورژانس دادند.

گفتنی است: نیروهای عملیات پس از بررسی های لازم و تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی و مالک به مأموریت خود پایان دادند.

خطر ریزش چاه را جدی بگیرید

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا با سالها تجربه آماده بررسی فنی چاه فاضلاب می باشد

فروکش کف پارکینگ به دلیل پر شدن چاه فاضلاب یک ساختمان مسکونی در شهرک وردآورد سبب فرو رفتن کامل یک دستگاه خودروی سواری به داخل چاه فاضلاب ساختمان شد

حسین حسین بیگی افسرآماده منطقه یک آتش نشانی تهران در مورد این حادثه اظهار داشت: در قسمت پارکینگ یک ساختمان سه طبقه مسکونی، یک خودروی سواری در حال خروج از ساختمان بود که ناگهان بخشی از کف پارکینگ فروکش کرد و گودالی به قطر ۳ متر ایجاد شد.

وی افزود: به دنبال وقوع این حادثه خودروی سواری به طور کامل به داخل گودال که دهانه چاه فاضلاب ساختمان بود، فرو رفت که خوشبختانه راننده خودرو هیچ گونه آسیبی ندید.

حسین بیگی در ادامه تصریح کرد: آتش نشانان بی درنگ پس از ایمن سازی محل و با استفاده از ابزار ویژه و لیفتراک، خودروی پراید را از درون گودال خارج کرده و به بیرون از ساختمان انتقال دادند.

این افسر آماده آتش نشانی علت وقوع این حادثه را نشت تدریجی آب و شسته شدن خاک اطراف طوقه چاه و در نتیجه شکسته شدن ناگهانی گلدانی چاه به هنگام عبور خودرو اعلام کرد و افزود: بر اثر این حادثه کف پارکینگ و دهانه چاه به یکباره فروکش کرد و این خودرو به داخل گودال ایجاد شده سقوط کرد.

خطر ریزش چاه را جدی بگیرید

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا با سالها تجربه آماده بررسی فنی چاه فاضلاب می باشد

آتش نشانان این زن را از عمق ۷ متری چاه فاضلاب خارج کردند 

نجات زن سالخورده از چاه پس از ‌۴ روز + عکس 

زن شصت ساله که در جریان ریزش چاه فاضلاب خانه‌اش در شهرستان ملایر به عمق هفت متری آن سقوط کرده بود، پس از چهار روز به‌طور معجزه‌آسایی از مرگ نجات یافت. 

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرستان ملایر در این باره به جام جم گفت: ساعت ۱۶ و ۴۲ دقیقه هفدهم فروردین امسال مردی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی این شهر تماس گرفت و برای نجات مادر شصت ساله اش که به داخل چاه خانه شان سقوط کرده بود، کمک خواست. دو گروه از آتش نشان برای نجات این زن به خانه ویلایی او در خیابان قائم مقام این شهر اعزام شدند. 

وحید جوادی ادامه داد: با تحقیق اولیه از این مرد معلوم شد اوچند بار با خانه مادرش که به تنهایی زندگی می کرده تماس گرفته اما کسی پاسخگو نبوده تا این که تصمیم گرفته برای بررسی موضوع به آنجا برود اما هر چه زنگ در خانه را به صدا در آورده، کسی در را باز نکرده است. او وارد خانه شده و پس از جستجو مشاهده کرده چاه زیر اتاق نشیمن تخریب شده و مادر سالخورده اش به درون آن افتاده است. 

وی یادآور شد: با حضور آتش نشانان، آنها ابتدا به ایمن سازی محل پرداختند تا از ریزش بیشتر دهانه چاه جلوگیری کنند، بعد از آن یکی از امدادگران وارد عمق هفت متری چاه شد و توانست زن شصت ساله را که به طور معجزه آسایی در جریان این سقوط زنده مانده بود و فقط جراحات سطحی روی بدنش مشاهده می شد، نجات داده و از آنجا خارج کند. این زن سپس تحویل امدادگران اورژانس شد. 

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرستان ملایر خاطرنشان کرد: در صحبت های اولیه این زن معلوم شد او روز حادثه در حال خارج شدن از اتاق نشیمن بوده که ناگهان چاه فاضلابی که سال ها پیش زیر ساختمان بنا شده بوده، فرو ریخته و او به درون آن سقوط کرده است. این زن چهار روز بدون آب و غذا با مرگ جدال می کرد که با عملیات آتش نشانان از مرگ نجات یافت. زمانی که از این حادثه مطلع شدیم و برای نجات زن سالخورده وارد عمل شدیم، گمان نمی کردیم او زنده باشد. 
جوادی گفت: بررسی کارشناسان آتش نشانی از محل نشان می داد به دلیل قدیمی بودن و ریزش چاه این حادثه رخ داده بود و وضع زن نجات یافته از سوی پزشکان رضایت بخش اعلام شده است.

خطر ریزش چاه فاضلاب را جدی بگیرید

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا با سالها تجربه آماده بررسی فنی چاه فاضلاب می باشد

ریزش چاه، جان کارگر را گرفت
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: ریزش چاه قدیمی، جان یک کارگر را گرفت.
 
ریزش چاه، جان کارگر را گرفت

به گزارش افکارنیوز، جلال ملکی اظهار داشت: در ساعت ۱۱:۴۹ امروز حادثه محبوس شدن در داخل چاه به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران دو ایستگاه به محل حادثه واقع در اتوبان بهشت زهرا قلعه حاج‌موسی اعزام شدند.

وی ادامه داد: در یک کارگاه تولید مواد غذایی در داخل محوطه کارگران مشغول حفر چاه جدید در مجاورت چاه قدیم به عمق ۹ متر بودند که به دلیل نزدیکی این دو چاه به یکباره دیواره چاه قدیمی تخریب و محتویات آن وارد چاه جدید شد و مرد ۴۵ ساله‌ای در داخل چاه گرفتار شد.

ملکی بیان داشت: جوان ۱۵ ساله‌ای بالای چاه با دیدن این صحنه به داخل چاه برای کمک به این فرد می‌رود. با حضور آتش‌نشانان مشاهده می‌شود کارگران در حال خارج کردن نفر اول هستند و نفر دومی که برای کمک به داخل چاه رفته بود محبوس شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران افزود: آتش‌نشانان بلافاصله وارد چاه شدند و این جوان ۱۵ ساله را بیرون آوردند که متاسفانه مشخص شد جان خود را از دست داده است.

ملکی افزود: در ساعت ۱۳:۰۵ عملیات این حادثه به اتمام رسید و توصیه می‌شود فاصله حفر چاه جدید در مجاورت چاه قدیم ۶ متر باشد.

منبع : وب سایت افکار نیوز
 

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا آماده ارائه انواع خدمات برای حمام و سرویس بهداشتی می باشد.خدمات ما شامل باز کردن لوله فاضلاب بدون استفاده از هرگونه اسید ، تعمیرات حمام و توالت ، رفع نم و رطوبت حمام و توالت و کشف محل نم با دستگاه، رفع بوی بد فاضلاب حمام و توالت صد در صد تضمینی و بدون بازگشت و تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله و کاسه توالت با دستگاه . 

صد در صد تضمینی - بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت از کار

حضور فوری در محل ، قیمت مقطوع و مناسب خدمات ، رضایت مشتری