parsa co logo 

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا
 

با ۱۰%صرفه‌جویی مشکل آب تهران حل میشود

این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)
با ۱۰%صرفه‌جویی مشکل آب تهران حل میشود

رئیس جمهوری امروز در جریان بهره‌برداری از فازهای ۵ و ۶ تصفیه‌خانه فاضلاب جنوب تهران با بیان این‌که به‌رغم بارش‌های روزهای اخیر هم‌چنان در مسیر خشک‌سالی هستیم، گفت: سدهای اطراف تهران وضعیت مناسبی ندارند و در مجموع حدود ۴٠ درصد ظرفیت‌شان آب دارند و ۶٠ درصد ظرفیت آن‌ها خالی است.

حسن روحانی با تأکید بر این‌که مردم باید در مصرف آب صرفه‌جویی کنند، اظهار کرد: با صرفه‌جویی ١٠درصدی هر خانوار در مصرف آب، مشکلات حوزه آب حل خواهد شد؛ البته دولت از چند ماه پیش به فکر بوده و اقدامات لازم را انجام داده است تا تهران در تابستان سال آینده دچار مشکل نشود.
رئیس جمهوری افزود: بارش‌ها نسبت به بلندمدت در کشور حدود ٢٠ درصد کاهش داشته است و امیدواریم در ماه‌های آینده تأمین شود.
رئیس دولت تدبیر و امید با اشاره به این‌که امروز واحدهای ۵ و ۶ تصفیه‌خانه جنوب تهران افتتاح شد که همه بخش‌های آن ١٠٠ درصد توسط متخصصان ایرانی انجام شده است، خاطرنشان کرد: واحدهای قبلی این تصفیه‌خانه به کمک کارشناسان خارجی انجام شده بود و این نکته مهمی است که کارشناسان ما قدم به قدم به سمت خودکفایی حرکت می‌کنند و جای تبریک برای مردم دارد که بدانند که دو فازی که امروز از این تصفیه‌خانه افتتاح شد ١٠٠ درصد توسط متخصصان ایرانی اجرا، نظارت و انجام شده است.
روحانی با بیان این‌که از لحاظ محیط زیستی ضرورت دارد که فاضلاب به مرکز تصفیه‌خانه‌ها هدایت شود، گفت: تصفیه‌خانه جنوب تهران بار سنگینی را بر دوش دارد و امروز با افتتاح دو واحد از این تصفیه‌خانه، ۵۵ درصد جمعیت ساکن تهران زیر پوشش خدمات تصفیه‌خانه‌ها قرار می‌گیرند.
رئیس جمهوری با بیان این‌که تصفیه‌خانه جنوب تهران به لحاظ وسعت بسیارش حائز اهمیت است، خاطرنشان کرد: در مراکز دیگر نیز تصفیه‌خانه داریم و در نهایت باید کل جمعیت تهران زیر پوشش این خدمات قرار گیرند که از نظر محیط زیستی و تأمین آب کشاورزی بسیار مهم است.
رئیس دولت یازدهم با بیان این‌که افتتاح دو واحد تصفیه‌خانه جنوب تهران به لحاظ محیط زیستی خبر خوشی برای مردم تهران دارد، تصریح کرد: این افتتاح خبر خوبی برای کشاورزان جنوب تهران، منطقه شهر ری و ورامین است که حدود ٨٢ میلیون متر مکعب پساب را در اختیار کشاورزان قرار می‌دهد که برای مصرف کشاورزی بلامانع است. همچنین لجن‌ها نیز در فرآیندی تبدیل به کود کشاورزی می‌شود و هر یک از این واحدها در روز ١٠٠ تن لجن را به کود کشاورزی تبدیل می‌کنند.
روحانی با بیان این‌که افتتاح دو واحد تصفیه‌خانه جنوب تهران از لحاظ کود کشاورزی، آب کشاورزی، محیط زیست و آب‌خوان‌داری حائز اهمیت است، اظهار کرد: چهار طرح از این تصفیه‌خانه در گذشته به بهره‌برداری رسیده بود و دو طرح دیگر امروز افتتاح شد که در مجموع شش طرح به بهره‌برداری رسیده که باید دنبال تأمین اعتبار باقی‌مانده آن برویم.

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا آماده ارائه انواع خدمات برای حمام و سرویس بهداشتی می باشد.خدمات ما شامل باز کردن لوله فاضلاب بدون استفاده از هرگونه اسید ، تعمیرات حمام و توالت ، رفع نم و رطوبت حمام و توالت و کشف محل نم با دستگاه، رفع بوی بد فاضلاب حمام و توالت صد در صد تضمینی و بدون بازگشت و تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله و کاسه توالت با دستگاه .

مدیریت

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارساگستر فردا امیدوار است بتواند خدمات ماندگار و ارزنده ای به هموطنان عزیز ارائه نماید.این شرکت در حال حاضر در تمامی نقاط تهران ، حومه تهران ، کرج و حومه کرج، قم و ساوه در حال فعالیت در زمینه تاسیسات ساختمان می باشد.امیدواریم بتوانیم در زمینه مشاوره اینترنتی ، تلفنی و حضوری و همچنین اجرای خدمات فنی ساختمان مثمر ثمر واقع شده و رضایت شما مشتری گرامی را برآورده نماییم.

با تشکر از توجه شما

صد در صد تضمینی - بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت از کار

حضور فوری در محل ، قیمت مقطوع و مناسب خدمات ، رضایت مشتری