parsa co logo 

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا
 

آب آشامیدنی را نباید صرف فضای سبز کرد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آب آشامیدنی را نباید صرف فضای سبز کرد

یزد ـ خبرنگار اطلاعات: شهروندان تفت نباید از آب جاری در شبکه که مختص آشامیدن است برای آبیاری فضای سبز و مصارف غیرضروری استفاده کنند.

مطلب بالا را علی قادری نسب مدیر امور آب و فاضلاب شهر تفت در همایش نقش بانوان در مدیریت مصرف آب اعلام کرد و افزود: مجموع آب استحصالی این شهرستان در شبانه‌روز ۱۱ هزار و ۲۴۰ مترمکعب است که از طریق چهار مخزن ذخیره آب در چهار زون آبی شهر تفت بین حدود ۹۰۰۰ مشترک توزیع می‌شود.

او ادامه داد: با توجه به این که محلات مختلف شهر از نظر جغرافیایی دارای اختلاف ارتفاع زیاد هستند، این امور تلاش می‌کند با استفاده از شیرفشارشکن و مانور شیر فلکه تا حد امکان فشار آب را به طور یکسان در شبکه شهر جاری سازد.

قادری نسب بانوان را افراد تاثیرگذار در امر مدریت مصرف آب دانست و افزود: بانوان باید علاوه بر توجه به مصرف روزانه آب در خانه، خانواده خود را به مصرف صحیح آب تشویق کنند.

وی گفت: آب جاری در شبکه تفت همه روزه توسط آزمایشگاه شرکت و مرکز بهداشت شهر مورد آزمایش قرار می‌گیرد و آب با کیفیت مطلوب در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

در پایان این همایش، خانم فهیمه اژدری با هدف ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب و اصلاح الگوی مصرف از سوی فرمانداری شهر تفت به عنوان سفیر آب در این شهر معرفی شد.

منبع:وبسایت اطلاعات

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارسا آماده ارائه انواع خدمات برای حمام و سرویس بهداشتی می باشد.خدمات ما شامل باز کردن لوله فاضلاب بدون استفاده از هرگونه اسید ، تعمیرات حمام و توالت ، رفع نم و رطوبت حمام و توالت و کشف محل نم با دستگاه، رفع بوی بد فاضلاب حمام و توالت صد در صد تضمینی و بدون بازگشت و تشخیص محل نشتی و ترکیدگی لوله و کاسه توالت با دستگاه . 

مدیریت

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی پارساگستر فردا با شماره ثبت 490856 امیدوار است بتواند خدمات ماندگار و ارزنده ای به هموطنان عزیز ارائه نماید.این شرکت در حال حاضر در تمامی نقاط تهران ، حومه تهران ، کرج و حومه کرج، قم و ساوه در حال فعالیت در زمینه تاسیسات ساختمان می باشد.امیدواریم بتوانیم در زمینه مشاوره اینترنتی ، تلفنی و حضوری و همچنین اجرای خدمات فنی ساختمان مثمر ثمر واقع شده و رضایت شما مشتری گرامی را برآورده نماییم.

با تشکر از توجه شما

موارد مرتبط

صد در صد تضمینی - بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت از کار

حضور فوری در محل ، قیمت مقطوع و مناسب خدمات ، رضایت مشتری